Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air 13.3'' (2019) - dziwne artefakty podczas oglądania filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 smalec123

smalec123
  • 2 postów

Napisano 10 września 2019 - 12:25

Cześć, jakieś 3 tygodnie temu kupiłam nowego MacBooka Air (2019). Praktycznie od samego początku, chyba wyłącznie na podpiętym zasilaczu i podczas oglądania video, czy to na Netflixie, czy YT na ekranie pojawiają się dziwne rzeczy, takie, jak na dołączonym zdjęciu. Nie wiem szczerze mówiąc co z tym zrobić, oddać na gwarancję? Czy miał ktoś z Was taki problem i może coś poradzić? Nie jest to szczególnie uciążliwe, ale mam wrażenie, że pojawia się coraz częściej, a poza tym po prostu mnie irytuje... Dzięki za pomoc!

Załączone pliki



#2 J.Sherridan

J.Sherridan
  • 101 postów

Napisano 10 września 2019 - 18:24

Sprawdz na innej przegladarce niz safari, safari czegos tam nie wspiera. Zobacz Firefoxa ewentualnie Chrom.



#3 Pugilares

Pugilares
  • 83 postów

Napisano 12 września 2019 - 22:55

Sprawdz na innej przegladarce niz safari, safari czegos tam nie wspiera. Zobacz Firefoxa ewentualnie Chrom.

 

Mam Aira, co prawda model 2017, ale oglądam Netflixa na Safari i działa jak złoto, wspiera wszystko od pierwszego podejścia. Nie mam takich artefaktów, jak na ilustracji.



#4 J.Sherridan

J.Sherridan
  • 101 postów

Napisano 13 września 2019 - 09:59

Jakas wersja Safari ma problem z Netflixem, przerabialem to na Air11"



#5 smalec123

smalec123
  • 2 postów

Napisano 13 września 2019 - 12:47

Niestety, sprawdziłam - problem pojawia się na każdej z przeglądarek i nie tylko, chociaż zazwyczaj, podczas oglądania video  :(



#6 J.Sherridan

J.Sherridan
  • 101 postów

Napisano 13 września 2019 - 13:15

Reklamuj.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych