Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Macbook White A1181 2008 - Problem z postawieniem OSX


Najlepsza odpowiedź tommy73 , 15 sierpnia 2019 - 14:20

Z pendrive może długo startować, poczekaj z 15 min, aż się załaduje. z wciśniętym ALT+c, naciskasz power.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 Marreek11

Marreek11
  • 29 postów
  • SkądGütersloh

Napisano 13 sierpnia 2019 - 20:37

Szukaj na www.ifixit.com


Dzieki za stronke.przyda sie. Baterie juz zamówiłem.ciekawi mnie czy ona jest uszkodzona poprostu w applu jest tak ze ta bateryjka jest ladowana tylko wtedy gdy jest sprawna glowna bateria?

#27 Marreek11

Marreek11
  • 29 postów
  • SkądGütersloh

Napisano 14 sierpnia 2019 - 17:43

Dzis dotarl pendrive z systemem. Podlaczylem pendrive wciskam power i odrazu alt.wyskakuje tylko dysk twardy. Odpinam pendrive i podpinam ponownie i dopiero go widzi. Klikam strzałkę wskazujaca na pendrive pokazuje sie jabluszko a pozniej monit zebym przytrzymał power az komputer się wylaczy i włączył ponownie i w kolko to samo. Mozecie mi pomoc? Mam juz dosyc powoli tego komputera
To sie wyswietla. Teraz nie da się go całkiem włączyć. Zawiesza sie na jabluszku

#28 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 14 sierpnia 2019 - 17:51

Mam juz dosyc powoli tego komputera


Mówiąc szczerze, zastanawiałem się, kiedy to się stanie. Tak leciwy komputer to rzecz raczej dla kolekcjonera, hobbysty z dobrym rozeznaniem i szeroką wiedzą, niż coś, co pozwoli rozeznać się, czy Mac jest dla nas. Kupiłeś go może za niewielkie pieniądze, ale wpakowałeś już dodatkowo sporo kasy i na tym się może nie skończyć. A i tak to wciąż będzie staruszek, na którym z trudem cokolwiek uruchomisz. Jedyna rada, jakiej mogę Ci udzielić, to żebyś nie pakował już w niego więcej pieniędzy.

#29 Marreek11

Marreek11
  • 29 postów
  • SkądGütersloh

Napisano 14 sierpnia 2019 - 19:15

Mówiąc szczerze, zastanawiałem się, kiedy to się stanie. Tak leciwy komputer to rzecz raczej dla kolekcjonera, hobbysty z dobrym rozeznaniem i szeroką wiedzą, niż coś, co pozwoli rozeznać się, czy Mac jest dla nas. Kupiłeś go może za niewielkie pieniądze, ale wpakowałeś już dodatkowo sporo kasy i na tym się może nie skończyć. A i tak to wciąż będzie staruszek, na którym z trudem cokolwiek uruchomisz. Jedyna rada, jakiej mogę Ci udzielić, to żebyś nie pakował już w niego więcej pieniędzy.


Centa wiecej nie dam na niego. Sprobuje jeszcze cos z tym zrobic co kupiłem. Jesli nic sie nie uda to wywale go do rebaka w ogrodzie. Prosze o wszystkie sugestie związane z moim problemem
A to zdjecie wywalilo mi przy skanowaniu. Po próbie odpalenie z pendrive nie odpala całkiem systemu. Tylko logo i kreci jakby mial sie logować

#30 tommy73

tommy73
  • 443 postów
  • SkądChełm, PL

Napisano 15 sierpnia 2019 - 14:20   Najlepsza odpowiedź

Z pendrive może długo startować, poczekaj z 15 min, aż się załaduje. z wciśniętym ALT+c, naciskasz power.



#31 Marreek11

Marreek11
  • 29 postów
  • SkądGütersloh

Napisano 17 sierpnia 2019 - 04:45

Temat do zamkniecia. Kupiłem innego maca. Ten w poniedzialek dokonczy żywota




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych