Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program Mail nie widzi folderów na z mojej skrzynki pocztowej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Modzell

Modzell
  • 4 postów

Napisano 19 lipca 2019 - 13:54

Witam wszystkich.

 

Podłączyłem Mail do mojej skrzynki jako Pop3.

Mam tam kilka folderów w których trzymam ważne wiadomości posegregowane tematycznie.

 

Program Mail pobrał wiadomości ale tylko z głównego folderu odebrane. Czy jest jakaś opcja żeby program widział wszystkie foldery z mojej poczty? A może jakiś inny program sobie z tym poradzi jeżeli tu się tak nie da?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 lipca 2019 - 14:56

Trochę to smutne, używać POP3 w 2019.

A jaki dostawca poczty? Bo w takim gmailu na przykład trzeba włączyć widoczność konkretnego katalogu (labelki) w klientach.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Modzell

Modzell
  • 4 postów

Napisano 03 września 2019 - 20:38

Dzięki za odpowiedź, a jaki POP ;) polecasz? Z tego co wiem to są 2 rodzaje konfiguracji. POP 3 i IMAP.

 

Wybrałem Pop3 z tego względu, że chciałem ściągnąć około 150 ważnych maili ze starej domeny, której już nie chcę używać, a do której dostałem warunkowo dostęp na kilka dni. I są one pogrupowane w foldery, a ściągać się chciał tylko główny folder "odebrane". 

 

Dostawcą internetu jest Zenbox.

 

Poradziłem sobie z tym przenosząc wszystkie 150 maili do folderu "odebrane", ale troche to żmudna praca była jak na 2019 rok ;)



#4 Reid

Reid
  • 43 postów
  • SkądOtwock

Napisano 02 października 2019 - 07:16

Witam. Panowie, czy poradzicie na nieotwierające się załączniki PDF w Mail? (dodam, ze przez www działają i jak zrobie ich forward wówczas też otwierają się)


--- iMessage 607207090 radekgalas@gmail.com

#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 02 października 2019 - 09:25

Nieotwierające się załączniki PDF ≠ Mail nie widzi folderów. Proszę założyć swój temat.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych