Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirMail przechodzi na model subskrypcyjny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 634 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lipca 2019 - 11:16

Zastała mnie dziś bardzo niemiła niespodzianka. AirMail, który kupiłem za całkiem niemałe, jak na tego typu program, pieniądze, zarówno na iPhone, jak i na Maca, przechodzi na model subskrypcyjny.

Wykupienie subskrypcji jest wymagane aby miec dostęp do tak podstawowych funkcji klienta pocztowego, jak:
  • Wsparcie dla wielu kont email
  • Powiadomienia Push
Uważam to zagranie za bardzo nie fair. O ile akceptuję zmianę modelu biznesowego w darmowych apkach, lub wprowadzanie NOWYCH funkcji tylko dla subskrybentów, to wyciachanie nietaniego klienta poczty z tak podstawowych funkcjonalności poddaje w wątpliwość uczciwość producenta. Obawiam się, że wkrótce rozstanę sie z tym produktem.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 15 lipca 2019 - 13:10


#2 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 15 lipca 2019 - 11:27

Ja też kupiłem całkiem niedawno. Czyli co, mają to gdzieś, że kupiłem i jak nie zasubskrybuję to ich to nie interesuje, że już dostali ode mnie kasę?

iPhone 11


#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 634 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lipca 2019 - 11:31

Tak to wygląda. :-(

#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lipca 2019 - 11:33

Nie korzystam z AirMail, ale faktycznie, widziałem już ludzi narzekających na to. Da się to zrobić dobrze (vide Marco Arment i jego Overcast). Ale jeśli najpierw kasuje się hajs za pełną wersję, a następnie ją kastruje, to jest to mocno nie halo. Biorąc pod uwagę, że to program z (M)AS, to zalecałbym wycieczkę do wsparcia iTunes i poproszenie o zwrot pieniędzy. Szczególnie, jeśli aplikację kupiło się niedawno. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 15 lipca 2019 - 11:36

ouch, grubo pojechali… też bym reklamował zakup…



#6 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lipca 2019 - 17:50

Skok na kasę, bo tylko tak można nazwać subskrypcję za klienta pocztowego.



#7 CzarnuchYo

CzarnuchYo
  • 49 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 17 lipca 2019 - 19:45

Dobra tez mam info o subskrypcji po aktualizacji. Jednak póki co prócz znaczka wszystko działa po staremu. Jak jest u Was?



#8 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 634 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2019 - 20:53

U mnie powiadomienia nie działają. Ale ja kupowałem dłuższy czas temu.

#9 iogryzek

iogryzek
  • 35 postów

Napisano 19 lipca 2019 - 06:49

jest nowa aktualizacja a w niej przywrócone powiadomienia dla starych użytkowników airmail :)

od lewej udogodnienia premiuje dla nowych użytkowników a od prawej dla starych użytkowników :) W kolejnej wersji mają usunąć zieloną ikonę informującą o premium.

Załączone pliki



#10 TheMario

TheMario
  • 12 postów

Napisano 19 lipca 2019 - 16:25

jest nowa aktualizacja a w niej przywrócone powiadomienia dla starych użytkowników airmail :)

od lewej udogodnienia premiuje dla nowych użytkowników a od prawej dla starych użytkowników :) W kolejnej wersji mają usunąć zieloną ikonę informującą o premium.

To się spóźnili  :) Ja już zdążyłem im podziękować i przeprosiłem się z Outlookiem, więc nawet nie zauważyłem tej "poprawki". Niestety, ale dla mnie są już "spaleni"...


  • Sebosz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych