Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana 6s na 7.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawel1557

pawel1557
  • 1 postów

Napisano 02 lipca 2019 - 10:43

Hej, czy opłaca się przesiadać z iPhona 6s na 7 lub 7 Plus? Z 6s korzysta mi się dobrze ale ze względu na baterie muszę wymienić na wyższy model. I czy wogóle opłaca się przesiadać na 7?

#2 Tracer8

Tracer8
  • 47 postów

Napisano 18 lipca 2019 - 06:44

rok temu na jesieni stałem przed podobnym dylamatem. 6s jako tako pracował satysfakcjonująco poza denerwującym juz spadkiem pojemności baterii. Więc stwierdziłem że przesiadka model o 1 wyżej dobrze zrobi i no jakiegoś efektu wow po przesiadce można raczej zapomnieć. Na obecną chwilę bardziej skłaniałbym się ku modelowi 8/8+


iPhone 5 -> iPhone 5s -> iPhone 6s -> iPhone 7 -> iPhone SE 2020 -> iPhone 12


#3 Cadnin

Cadnin
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2019 - 07:55

Nie wiem czy bedzie efekt wow po przesiadce z 6s na 8 przy takim normalnym użytkowaniu :) przy bardziej wymagających aplikacjach lub grach to na pewno, ale tak do dzwonenia, sms, poczty itp. to raczej bym się nie spodziewał :) 6s to na prawdę petarda jest/była. Jak ja rozbiłem swojego 6s to stałem przed podobnym wyborem - 7 lub 8 - ale ostatecznie poszedłem w 7 plus (szkło na tyle telefonu jakoś do mnie nie przemawia - aluminium się nie rozbija ;)). I jestem bardzo zadowolony.


Today we are living our future memories...

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 644 postów
  • Płeć:

Napisano 24 lipca 2019 - 08:11

Jeśli tylko ze względu na baterie, to wystarczy ją wymienić. Przy zmianie z 6s na 7 czy nawet 8 nie będzie jakiegoś wielkiego przełomu. Są drobne usprawnienia (wibrator zamiast przycisku home, ładowanie indukcyjne w 8 czy nieco lepszy aparat), ale przy zastosowaniach "biurowych" to w sumie drobiazgi.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 24 lipca 2019 - 08:51


#5 relakzstyle

relakzstyle
  • 189 postów

Napisano 24 lipca 2019 - 08:52

bez sensu - obecnie uzywam 6s po przesiadce z X a potem XR - chodzi tak samo płynnie jak nowe modele. Zmień baterię i tyle :) generalnie bateria w 7 nie jest duzo lepsza niz 6s . Chyba ze chcesz 7 plus ta jest wydajniejsza


  • voytach lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych