Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Z wyboru iOS rozliczę Was za 5 lat^^


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarekTarek-d2ad910219

MarekTarek-d2ad910219
  • 3 postów

Napisano 05 czerwca 2019 - 20:30

(pragnę nadmienić, iż analogiczny post zamieściłem w Mac->Hardware->Jaki sprzęt wybrać. Jeśli ktoś ma doświadczenie i w tym zakresie, będę wdzięczny za opinię również w drugim zapytaniu)

Witam!
Od jakiegoś czasu bardzo mocno kusi mnie, by wpłynąć w świat Apple. Aby móc korzystać z pełni oferowanych przez niego usług, chciałbym zakupić telefon (iPhone) oraz komputer (Macbook/ iMac). Jako, że jesteśmy w dziale iOS, skupmy się tutaj na telefonie :)

Otóż, interesuje mnie iPhone jak najtańszy, jednak dający realną perspektywę na to, że będzie użyteczny/ wspierany przez najbliższe 4-5 lat. W związku z tym byłbym Wam niezmiernie wdzięczny za opinię, co Waszym zdaniem spełni ten jeden, jednak bardzo "niepewny" wymóg.
Zdaję sobie sprawę, że nikt nie da mi tutaj gwarancji, że podany przez niego model będzie godny polecenia przez najbliższe 5 lat, dlatego uznajmy, że każda opinia będzie subiektywna ;)

Forum, o dziwo, polecił mi pracownik iDream. Nie mówię, że do czegokolwiek Was to obliguje, jednak, naprawdę, liczę na Wasze dobre rady- najtańszy iPhone, który Waszym zdaniem będzie się dobrze spisywał przez najbliższe 4-5 lat, a Apple, go nie porzuci (odmawiając aktualizacji).

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!!

Pozdrawiam,
Marek

PS
"Najtańszy" nie oznacza, że model Xs czy Xr odpadają- nie mam po prostu specjalnych wymagań, gdyż zdjęcia od iPhone7 w zwyż mnie satysfakcjonują, pamięci wystarczająco, a telefon ma mi służyć do dzwonienia/ pisania/ internetu/ paru aplikacji. Tak więc im tańszy, tym lepiej, gdyż mniej wydam :3

#2 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 20 sierpnia 2019 - 10:38

dlatego uznajmy, że każda opinia będzie subiektywna ;)

Przecież "z urzędu" każda opinia jest subiektywna..

 

Każdy iPhone od 7 w górę.



#3 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 sierpnia 2019 - 11:09

Najtańszy i najdłużej to Xr. Jest to tel z prockiem Xs czy XsMax, ekran nie tak dobry jak zeszłoroczny X ale jeśli chodzi o wsparcie to będzie je miał max czyli tyle ile się da bo jest to aktualny model. (oczywiście do 20 września bo wtedy w tej samej cenie będzie następca). Ja bym w podobnej cenie brał X i cieszył sie powiedzmy 3-4 lata niż Xr i 4-5  :) Zależy do czego tel używasz. Jak ma być ok i tyle to 7mka ale raczej zostały jej może z 1-2 updaty duże


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 20 sierpnia 2019 - 11:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych