Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pierwszy boot Pro trwa ponad godzinę!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paczino

Paczino
  • 5 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 08:51

Cześć, 

 

kupiłem wczoraj Macbooka Pro 13, dzisiaj go uruchamiam pierwszy raz i jestem załamany - komputer wstaje już prawie godzinę. Najpierw 15 minut na jabłku, potem zaciął się na "create Apple ID". Czy powinienem go resestować? Czy to normalne? Co zrobić? Komputer jest nowy ze sklepu.



#2 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 07 czerwca 2019 - 10:28

Hej... wygląda na jakąś wadę fabryczną. Powinien się bootować kiladziesiąt sekund max



#3 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwca 2019 - 19:53

Cześć, 

 

kupiłem wczoraj Macbooka Pro 13, dzisiaj go uruchamiam pierwszy raz i jestem załamany - komputer wstaje już prawie godzinę. Najpierw 15 minut na jabłku, potem zaciął się na "create Apple ID". Czy powinienem go resestować? Czy to normalne? Co zrobić? Komputer jest nowy ze sklepu.

 

Ja nigdy nie podłączam maka do internetu podczas pierwszej instalacji i konfiguracji. Zawsze coś spieprzą. Robię to dopiero po wejściu do systemu.


  • YABBA235 lubi to

Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl


#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 12 czerwca 2019 - 07:36

Cześć, 

 

kupiłem wczoraj Macbooka Pro 13, dzisiaj go uruchamiam pierwszy raz i jestem załamany - komputer wstaje już prawie godzinę. Najpierw 15 minut na jabłku, potem zaciął się na "create Apple ID". Czy powinienem go resestować? Czy to normalne? Co zrobić? Komputer jest nowy ze sklepu.

No i jak ? Doszedłeś już do końca ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych