Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod nano 7G nie daje znaku życia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 arentz

arentz
  • 1 postów

Napisano 28 maja 2019 - 22:15

Dzień dobry, 10 min temu stwierdziłam, iż mój Ipod nano 7G nie daje znaku życia.

Nigdy nie miałam z nim problemu, mam go od ładnych paru lat. Chciałam go podładować, po włączeniu bateria wskazywała "jedną kreskę". Podłączyłam jak zwykle Ipoda pod USB komputera oryginalnym kablem. Po jakimś czasie uznałam, ze już mu starczy i odłączyłam urządzenie od komputera, zdziwiło mnie jedynie, że z poziomu komputera nie widzę urządzenia, tak aby prawidłowo je "wysunąć" - odłączyć. Od tamtej pory Ipod nie chce się włączyć. Nie reaguje. Po ponownym podłączeniu do komputera, włącza się powiadomienie : Nie rozpoznano urządzenia USB.  Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera  nie działa właściwie i system Windows nie rozpoznaje go. Czy mogłabym prosić o poradę, co mogło się zdarzyć i co należałoby zrobić? Dziękuję

 



#2 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 maja 2019 - 15:08

Cześć, 

W pierwszej kolejności bym spróbował podładować iPoda w gniazdku sieciowym by zobaczyć czy iPod faktycznie padł czy może po prostu jest rozładowany bo przez kompa się nie ładował.

Jak trochę się podładuje spróbuj wymusić reset lub może jakieś okienko z iTunes wyskoczy. Trzymając sleep/wake i home jednocześnie.


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 29 maja 2019 - 15:11





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych