Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Po ponownym uruchomieniu systemu, włącza aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweł Nowicki

Paweł Nowicki
  • 1 postów

Napisano 15 maja 2019 - 10:59

Jestem świeżym użytkownikiem systemu Mac OS, ale wydaje mi się że, to jakiś błąd. Mianowicie wyłączając macbooka mam pozamykane wszystkie programy( o tym świadczą kropki pod ikonką aplikacji tak?), gdy ponownie uruchomię Maca, to za każdym razem włącza mi spotify, i nie włącza aplikacja BatteryHelath.
Nie mam pojęciu czemu za każdym razem tak jest mimo że wszystko zamykam. Tak jakby cały czas próbował ustawić ten sam stan.
Proszę o pomoc. Myślę, że w miarę logicznie to wytłumaczyłem.
Dodam że w ustawieniach co ma być uruchamiane przy starcie mam pusto.

#2 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 16 maja 2019 - 05:30

Kropki pod programami swiadcza o ich otwarciu, programy pod macOS nie zamyka sie klikajac w krzyzyk jak w windows, tylko prawym na ikone i zakoncz. Wejdz w preferencje systemu, konta i u gory w zakladce Logowanie zobacz jakie masz programy, zaznacz i minusem usun lub plusem dodaj te, ktore chcesz aby startowaly razem z systemem.



#3 iEjek

iEjek
  • 99 postów

Napisano 16 maja 2019 - 15:45

...za każdym razem włącza mi spotify...

 

Start Spotify jest związany z ustawieniami nie w systemie macOS a w samym programie do muzyki.

Dlatego: w Spotify wejdź w „ustawienia” (z prawej strony lub skrót command ,) następnie przewiń, na dole kliknij przycisk „POKAŻ USTAWIENIA ZAAWANSOWANE”

w „Uruchamianie i styl okna” przy „Uruchamiaj Spotify automatycznie po zalogowaniu się na komputerze” zmień na „Nie”.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych