Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

OfficeX i polski slownik --> niedziala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 12 maja 2005 - 09:33

Witam nie dziala mi slownik Polski do OfficeX zrobilem wszystko jak w napisane bylo w instrukcji. Moze robie coś zle? Jesli mial ktos klopoty z tym słownikiem to porszę o info jak rozwiązal ten problem. Bede wdzięczny. Pozdrawiam Brodek

#2 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 12 maja 2005 - 10:14

Re: OfficeX i polski slownik --> niedziala

Witam nie dziala mi slownik Polski do OfficeX zrobilem wszystko jak w napisane bylo w instrukcji. Moze robie coś zle? Jesli mial ktos klopoty z tym słownikiem to porszę o info jak rozwiązal ten problem. Bede wdzięczny.Pozdrawiam Brodek


To mój pierwszy post na forum, więc korzystając z okazji pragnę się przywitać i przedstawić. Tak więc mam na imię Marcin (co z resztą można wyczytać z nicka) i mieszkam w Rumi niedaleko Trójmiasta, a maczek którego posiadam to MacMini 1,4GHz.
Wracając do tematu postu, to u mnie wyglądało to w ten sposób że po zainstalowaniu słownika i po wybraniu w opcjach języka głównego na Polski i słownika na Polski, też nie poprawiał błędów. Okazało się że winna była "zaptaszkowana" opcja "Match font with keyboard" w preferencjach "Edit".
Słownik instalowałem z pakietu MSOfficeX_PL_kit.dmg

#3 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 12 maja 2005 - 10:48

Wybawco ty moj. Dzieki wielkie działa. Szkoda ze dla nowych dokumentow. Ale nic to. Gratuluje MINI. Ja czekalem tak dlugo na 1.25 ze sie zdenerwowalem i za mniejsze pieniadze kupilem QuickSilvera G4/733, jestem, wielce zdowolony jak tylko dokupie ram, karte graficzna i nagrywarke to juz bedzie wiecej niz BARDZO DOBRZE :). Co do Mini taka probe mam moge prosic kilka screenshotow GarageBand? Czy i MovieHD tez jest takie wolne u ciebie? iMovie 2 ktore miałem wczesniej bylo szybkie, nowe iMovieHD jest wolniejsze. (Szczególnie podglad efektow).

#4 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 12 maja 2005 - 11:48

Re: Wybawco ty moj.

Ja czekalem tak dlugo na 1.25 ze sie zdenerwowalem i za mniejsze pieniadze kupilem QuickSilvera G4/733, jestem, wielce zdowolony jak tylko dokupie ram, karte graficzna i nagrywarke to juz bedzie wiecej niz BARDZO DOBRZE :).

Co do Mini taka probe mam moge prosic kilka screenshotow GarageBand? Czy i MovieHD tez jest takie wolne u ciebie? iMovie 2 ktore miałem wczesniej bylo szybkie, nowe iMovieHD jest wolniejsze. (Szczególnie podglad efektow).

Ja na Mini miałem czekać trzy miesiące :( , ale udało mi się kupić z drugiej ręki :D .
Hmmm, co do screenshotow to tak, GarageBand wogóle nie zainstalowałem, nie wiem do czego miałby mi się przydać :roll: ; iMovieHD mam, ale jeszcze się nim nie bawiłem więc w tym względzie też na razie nie pomogę.
P.S.
Uwagę moją przykuł avatarek, czyżby przesiadka z Pegasosa?

#5 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 12 maja 2005 - 11:56

Dokladnie

Tak przesiadka z Pegaza.... choci wciaz jestem ze srodowiskiem zwiazany, niestety wzgledy techniczno finansowe zmusily mnie do zmainy sprzetu. (no bo przeciez grzyba nie kupie), mam nadzieje ze bede mogl obdzielisc swoja uwage obudwa portale myapple.pl i ppa.pl . Zreszta zachecam kazdego do zapoznania sie z tym co mozna zoabczyc i poczytac na www.ppa.pl Hmmm przydalby mi sie ten Garage Band. Coz zapytam w Cortlandzie o cene albo na allegro zerkne.

#6 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 12 maja 2005 - 12:45

Re: Dokladnie

Tak przesiadka z Pegaza.... choci wciaz jestem ze srodowiskiem zwiazany, niestety wzgledy techniczno finansowe zmusily mnie do zmainy sprzetu. (no bo przeciez grzyba nie kupie), mam nadzieje ze bede mogl obdzielisc swoja uwage obudwa portale myapple.pl i ppa.pl . Zreszta zachecam kazdego do zapoznania sie z tym co mozna zoabczyc i poczytac na www.ppa.pl Hmmm przydalby mi sie ten Garage Band. Coz zapytam w Cortlandzie o cene albo na allegro zerkne.

Ja też zmieniłem sprzęt; przesiadka z Amigi. Tak wogóle to z Amigą byłem związany od 14 lat, a gdy już miałem kasę na Pegasosa to zaczęły się cyrki z Genesi i MOST dość szeroko komentowane na PPA, tak więc stwierdziłem że raczej nie ma sensu pakować się w MOS-a a jedynym wyjściem jest MacOS. Potem parę szczęśliwych zbiegów okoliczności i mam Mini :D

#7 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 12 maja 2005 - 20:14

no fajnie - a ja ciagle mam amige, ktora ladnie chodzi w domowej sieci, jest podlaczona do netku i odtwarza ladnie mp3 :D i jakos nie gryzie sie za bardzo z ibookiem, a stoja w tym samym pokoju ;)

#8 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 12 maja 2005 - 22:24

nic się nei gryzie u mnie tez nic sie nie gryzloby, poza finansami jeden komputer gryzie jeden portfel. Takie czasy.......

#9 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 13 maja 2005 - 21:28

no za moje malenstwo dostalbym tyle ze wstyd wystawiac na allegro :D wiec nie sprzedaje a pozatym to niezla bryka: a1200 / blizzard 4 / 16mb fast / 200mb hd 2.5" i sieciowka 3com na pcmcia... mozna sie zawsze pobawic porgrac w necie posiedziec, mp3 posluchac - kompek bajka, ale potrzebny mi byl lap wiec kupilem ibooka najpierw g3 potem g4

#10 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 13 maja 2005 - 21:39

no za moje malenstwo dostalbym tyle ze wstyd wystawiac na allegro :D wiec nie sprzedaje a pozatym to niezla bryka: a1200 / blizzard 4 / 16mb fast / 200mb hd 2.5" i sieciowka 3com na pcmcia... mozna sie zawsze pobawic porgrac w necie posiedziec, mp3 posluchac - kompek bajka, ale potrzebny mi byl lap wiec kupilem ibooka najpierw g3 potem g4

No niewiem, ja miałem A1200/040/040/64MRam/VooDoo3/sieciówka i parę innych rzeczy, ale żeby to była bajka, to chyba raczej nie. W każdym bądź razie jak zapuszczałem mp3, to o reszcie mogłem zapomnieć. Chyba że nie przeszkadza Ci jak przerywa odtwarzanie.
Jakbym tam miał jeszcze PPC200 z M68060 to by była dopiero bajka, przynajmniej dla mnie.

#11 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 14 maja 2005 - 11:08

oj to za droga bajka - jakbym mial kupowac ppc, kupe ramu, mediatora pci, bude tower, fastaty scsii i inne takie amigowe bajery to wolalbym chyba kupic jakiegos pegaza albo amige one - taniej by wyszlo...

#12 zwirek

zwirek
  • 74 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2005 - 09:55

budujące to Wasze przywiązanie do Amigi. Szkoda ze commodore padlo. co prawda nigdy nie miałem Amigi, ale z tego co pamiętam (głównie gry - mlody bylem jeszcze ;)) to byl calkiem w porzadku komputer. pozdrawiam

#13 alekzz

alekzz
  • 49 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 25 stycznia 2006 - 01:37

Czesc tu Alekzz mam maly problem z tym slownikiem zainstalowalem go tzn slownik i ten coco-a-spell program ale gdzie je teraz umiejscowic ?? bo mimo, iz mam w systemowych preferencjach go to po odchaczeniu 2x Polish nie dziala... aha mam PowerBooka 12" S-Drive 1Ghz - Polecam go kazdemu haah :)

#14 joystick

joystick
  • 309 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 stycznia 2006 - 05:09

Alekzz, jeżeli chodzi Ci o współpracę CocoAspell z M$ OfficemX to zapomnij. CocoAspell działa niemalże ze wszystkim ale nie z tym.
We wszystkich innych programach znajjdziesz go w menu Edit > Spelling.

#15 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 25 stycznia 2006 - 11:06

alekzz, nie działa Ci słownik w ogóle czy tylko w Office?
W MS Office działać nie będzie
A tu masz instalację krok po kroku -> http://www.myapple.p...opic.php?t=1115




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych