Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone'y 2019


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
186 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 26 kwietnia 2019 - 20:22

Nie widziałem jeszcze podobnego tematu na forum więc zakladam.

Temat póki co plotkarski ale jakże intrygujący.
Ja dosłownie nie wybaczę Apple jeśli z tylu zabudują płytę kuchenki. Wygląda to fatalnie, Huawei zrobił to przynajmniej symetrycznie a tutaj zanosi się na jakąś kpinę.
Mam nadzieję, że chociaż jeden będzie miał normalnie wyglądające aparaty bez kuchenki.

iPhone 11


#2 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 26 kwietnia 2019 - 20:33

Myślę, że dużo osób teraz krytykuje rozwiązanie Apple jak wcześniej inne jak np. notch, natomiast potem stwierdzali, że jest w porządku i zapominali o tym. Dla mnie na razie wygląda to póki co dziwnie, ale pewnie do października zmienię zdanie.

#3 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 26 kwietnia 2019 - 20:35

Aastelix no przecież jakoś się to musi wyróżniać, żeby z daleka było widać ze to aJfon, a nie jakiś hujałej :D
Poczekamy, zobaczymy czy się plotki potwierdzą, wyglada to jednak szpetnie :/

Użytkownik zboras edytował ten post 26 kwietnia 2019 - 20:37

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#4 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 26 kwietnia 2019 - 20:48

Jak wychodził 5 to niektórzy pisali że apple się kończy i wygląda paskudnie i jest za duży- potem 2 lata później te same osoby pisały że 6 za duży i 5S jest idealny. 


  • Faflucy i Emej lubią to

#5 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 26 kwietnia 2019 - 21:03

Nie no, jak patrzę na tył XS Max, to jest w ciul miejsca na 2 oczka obok kamer. Przy takiej wielkości się to straci. Ale na mniejszych modelach może być makabra. We wrześniu się zapewne wyjaśni, i tak masa ludzi pewnie kupi. Są przecieki ile mpix ma mieć tylny aparat?

Użytkownik zboras edytował ten post 26 kwietnia 2019 - 21:03

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#6 relakzstyle

relakzstyle
  • 189 postów

Napisano 26 kwietnia 2019 - 21:44

i tak aparat będzie pewnie odstawał . Apple nie umie robić dobrych aparatów . A dziś to jedna z najważniejszych rzeczy w smartfonie . Ponoc ładowarka ma być nadal 5w co jest kpina
Nie mogę edytować . Ale nie macie takiego wrażenie ze od momentu gdy pojawił się x to nie czekamy na premiery z utęsknieniem ? Xs to najgorszy kotlet jaki mogli zrobić . Mnie to tak rozczarowało ze zgasili we mnie zwierze ciekawe apple

#7 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwietnia 2019 - 06:21

Ważniejszy dla mnie jest iOS niż zmiany sprzętowe. Niech w końcu będą duże zmiany, a nie tylko kosmetyka.

#8 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 27 kwietnia 2019 - 08:47

Ważniejszy dla mnie jest iOS niż zmiany sprzętowe. Niech w końcu będą duże zmiany, a nie tylko kosmetyka.

 

W telefonie zapomnij, pewnie będzie drobna kosmetyka, tryb nocny, nowe animoji, itp. Jak widać bardziej o iPad się czyta, że coś tam ulepszają, " iOS 13 otrzyma także nowy multitasking dla aplikacji na iPadach. Pojawi się możliwość swobodnego rozmieszczenia nawet kilku okien aplikacji. To szczególny ukłon w stronę osób, które chciałyby korzystać z iPada bardziej, jak z komputera. " 

A przypominam, ze iPhone nawet z tym dawno jest za iPad, dzielenie ekranu na aplikacje, a system powinien oferować to samo w obu przypadkach. 



#9 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 27 kwietnia 2019 - 10:04

O aparaty i zdjęcia się nie martwię. Są i będą dobre czy lepsze niż od Huawei czy Samsung to już kwestia gustu. Duże znaczenie ma dla mnie konstrukcja i aparaty można lepiej umieścić, czyli np. jak w P20 pro czy nowych Samsungach. Ale najlepiej by wyglądał z okrągłą wyspą, symetryczne na środku, jak u Motoroli. Do wszystkiego można się przyzwyczaić ale czy o to chodzi. Ten obecny koncept i zdjęcia które krążą po Internecie po prostu nie pasują do Apple.

Pytanie z tematu chyba retoryczne
https://www.purepc.p...ejnych_renderac

Jest paskudny.

Użytkownik Aastelix edytował ten post 27 kwietnia 2019 - 10:10

iPhone 11


#10 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 kwietnia 2019 - 10:20

O aparaty i zdjęcia się nie martwię. Są i będą dobre czy lepsze niż od Huawei czy Samsung to już kwestia gustu. Duże znaczenie ma dla mnie konstrukcja i aparaty można lepiej umieścić, czyli np. jak w P20 pro czy nowych Samsungach. Ale najlepiej by wyglądał z okrągłą wyspą, symetryczne na środku, jak u Motoroli. Do wszystkiego można się przyzwyczaić ale czy o to chodzi. Ten obecny koncept i zdjęcia które krążą po Internecie po prostu nie pasują do Apple.

Pytanie z tematu chyba retoryczne
https://www.purepc.p...ejnych_renderac

Jest paskudny.

Apple zawsze szło swoją nietypową drogą, jeszcze się tego nie nauczyłeś? Taki sam był płacz przy X, a teraz większość koncernów idzie w podobny design. Apple albo się kocha albo nienawidzi. Dostajesz produkt jaki sobie designer wymyślił i albo to akceptujesz albo nie.
  • Shrek lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#11 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwietnia 2019 - 10:37

Apple zawsze szło swoją nietypową drogą, jeszcze się tego nie nauczyłeś? Taki sam był płacz przy X, a teraz większość koncernów idzie w podobny design. Apple albo się kocha albo nienawidzi. Dostajesz produkt jaki sobie designer wymyślił i albo to akceptujesz albo nie.

Mądre to co piszesz, są dwie skrajności miłość albo nienawiść i żadnych półśrodków. Zal jedynie tego, że idzie ciągle

w górę cenowo wszystko, w zastraszającym tempie i jak zawsze byłem pierwszy do zmiany w dzień premiery, tak od X

stanąłem z tym nawykiem i zaczynam nabierać nowego przyzwyczajenia, dużo bardziej sceptycznego i wolnego.

 

Tak czy inaczej, fajnie byłoby, gdyby poszło w stronę jakości wykonania softu, stabilności, żywotności baterii, a nie ciągle

nowe animowane zwierzątka itp. dziwactwa, ale to nie my jesteśmy targetem Apple, w przypadku kolorowych iPhon'ow są

nim dzieciaki amerykańskie i to do nich jest skierowane. Mamy jako świadomi użytkownicy spore wymagania, niestety

nie doczekamy się racjonalności w działaniu z ich strony, bo kiedyś rządził gość, co miał wizję, dzisiaj ten dział opanowali

księgowi i w znakomitej większości konsument przegrywa w tej walce.


 Only Apple 

#12 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 kwietnia 2019 - 10:42

Mądre to co piszesz, są dwie skrajności miłość albo nienawiść i żadnych półśrodków. Zal jedynie tego, że idzie ciągle
w górę cenowo wszystko, w zastraszającym tempie i jak zawsze byłem pierwszy do zmiany w dzień premiery, tak od X
stanąłem z tym nawykiem i zaczynam nabierać nowego przyzwyczajenia, dużo bardziej sceptycznego i wolnego.

Tak czy inaczej, fajnie byłoby, gdyby poszło w stronę jakości wykonania softu, stabilności, żywotności baterii, a nie ciągle
nowe animowane zwierzątka itp. dziwactwa, ale to nie my jesteśmy targetem Apple, w przypadku kolorowych iPhon'ow są
nim dzieciaki amerykańskie i to do nich jest skierowane. Mamy jako świadomi użytkownicy spore wymagania, niestety
nie doczekamy się racjonalności w działaniu z ich strony, bo kiedyś rządził gość, co miał wizję, dzisiaj ten dział opanowali
księgowi i w znakomitej większości konsument przegrywa w tej walce.

Mam podobnie z tą wymianą telefonów w czas premier, do tego stopnia, że najpierw była ósemka, potem ósemka z plus, a następnie X i czas się dla mnie zatrzymał. X jest tak dobrą konstrukcją, że nie czuję żadnej potrzeby zmiany. Nawet przy obecnych przeciekach nie ma parcia. Musiałby się chyba pojawić model podobny wyglądem do SE bądź faktycznie model z przekątną 5,5” max aby mnie coś podkusiło. Używam X od sierpnia 2018, bateria nadal miazga i trzyma spokojnie 2-3 dni w zależności od użytkowania, nic się z fonem nie dzieje. Jest to jak sam Tim powiedział model zbyt udany ;)
Dla mnie w tym momencie najważniejsze jest aby zaszły gruntowne zmiany w sofcie bo od dłuższego czasu wieje nuudą.

Użytkownik Arshe edytował ten post 27 kwietnia 2019 - 10:43

  • iKnow lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#13 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 27 kwietnia 2019 - 11:17

2-3 dni na jednym ładowaniu? 



#14 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 27 kwietnia 2019 - 11:38

Wiem jak działa Apple i jakie budzi emocje. Ale czemu nikt nie chce napisać wprost, nowy twór „od tyłu” wyglada paskudnie.
Trzeci aparat mogli dołożyć pod enecnymi dwoma w XS. Nie ma potrzeby tworzyć kuchenki bo to psuje ogólne wrażenia o stylowo nie pasuje do Apple. Taka budowa kojarzy się z kwadratem a ten z ostrymi kątami a przecież iPhone jest znany że swojej obłości.

iPhone 11


#15 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 27 kwietnia 2019 - 11:54

nowy twór „od tyłu” wyglada paskudnie.

Ale czyj "nowy twór"? Przecież to wszystko, co krąży po sieci, to są dzieła wyobraźni ludzi, którzy akurat mają nadmiar czasu.


  • 5b46927ee6 lubi to

#16 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 kwietnia 2019 - 14:06

Ale czyj "nowy twór"? Przecież to wszystko, co krąży po sieci, to są dzieła wyobraźni ludzi, którzy akurat mają nadmiar czasu.


Na tym etapie, czyli kwiecień-maj możemy być już niemal pewni, że to tak będzie wyglądało. Tak samo było przy X. To nie jest czyjaś wyobraźnia, tylko zazwyczaj sprawdzające się przecieki. Pomijając to, paskudnie to wygląda :-p

Użytkownik Regiss edytował ten post 27 kwietnia 2019 - 14:07

iPhone 15 Pro


#17 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 27 kwietnia 2019 - 15:20

Ale czyj "nowy twór"? Przecież to wszystko, co krąży po sieci, to są dzieła wyobraźni ludzi, którzy akurat mają nadmiar czasu.

Akurat to co jest w sieci zamieścił gość, który zawsze jak coś wrzuca to potem dziwnym trafem tak to wygląda :)

 

 

PS

 

Tak, aparaty z tyłu w tej formie są paskudne.


Użytkownik JacentyEsz edytował ten post 27 kwietnia 2019 - 15:20


#18 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 kwietnia 2019 - 15:50

2-3 dni na jednym ładowaniu?

Tak średnio 2-3 dni na jednym ładowaniu bez trybu oszczędzania. Telefon użytkowany do połączeń, smsów, Facebook, Messenger, Twitter, Tumblr, safari, jakieś zdjęcie, etc.
I spokojnie 2 dni wyciągam, czasami 3 jak mniej użytkuję.

Akurat to co jest w sieci zamieścił gość, który zawsze jak coś wrzuca to potem dziwnym trafem tak to wygląda :)


PS

Tak, aparaty z tyłu w tej formie są paskudne.

Aparaty nie mają wyglądać, mają robić robotę. Z resztą zabawne jest, że opór ludzi narzeka jak to wygląda kiedy telefon znając życie i tak wyląduje w etui.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#19 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 27 kwietnia 2019 - 16:30

To ja przy praktycznie takim samym użytkowaniu wyciągnę maks 1,5 dnia, ale i tak zazwyczaj po wypięciu o 5 rano z gniazda na koniec dnia podpinam z powrotem koło 23, bo mam około 20-25%

 

Co do wyglądu - aparaty mają robić robotę, a telefon jako całość powinien dobrze wyglądać, a to co widać na tę chwilę nie wygląda dobrze. Specjelnie fanem Apple nie jestem ale prawda jest taka, że X i XS i jak dla mnie najlepsze urządzenia na ten moment jeśli chodzi o stylistykę. Jedynie mój Pixel 2XL podoba mi się tak samo, chociaż jest zupełnie inny.



#20 e06f5b8cc6

e06f5b8cc6
  • 3 postów

Napisano 27 kwietnia 2019 - 17:06

Jeśli nowe modele będą wyglądać jak sugerują "przecieki" to pozostanę przy swoim 7.
Generalnie Ive powinien już odejść z Apple a na jego miejsce powinien pojawić się ktoś z nowymi pomysłami.
7 z 128gb w dniu premiery kupowałem za 3.800 zł, teraz za 256gb w Xs musiałbym zapłacić 5.729 zł, nowy model pewnie będzie za 6.000 zł. Za TAKIE pieniądze otrzymamy gówniany wygląd. Gdyby nie iOS, który uwielbiam i cały ekosystem już dawno bym kupił coś u konkurencji.
Pisałem o tym w komentarzu pod jednym z postów, Żona dostała służbowego Samsunga Galaxy A6, to średniak za 750 zł i? Metalowa, doskonale spasowana obudowa, ekran amoled, duży i ładny, działa szybko, czytnik linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy. Za 750 zł, k.....rwa, można? Można.

#21 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwietnia 2019 - 07:50

Jak dla mnie przykre, że racjonują funkcje, tak jak w X nie dali nagrywania w stereo, tak XS wreszcie dostał, bo przecież chłopakom mało czasu było, żeby to zrobić od razu w X :D
Ja mam siódemkę, która od 6s Plus wniosła tylko lekko większą wydajność, stereo głośnik i sztuczny Home. Warto było zmienić z modelu bezpośrednio przed nim? O nie. Jak dla mnie, co roku są odgrzewane kotlety. Od 6 do 8 zmieniło się to, co musiało się zmieniać co roku, czyli usprawnienia tego, co już było w 2014... wydajność, aparat, głośniki, niby ekran też.
Zmiana z X/XS na 2019 pewnie dotknie tych, którzy lubią po prostu technologię lub testować, bo to znów ta sama bryła, z tym samym czołem na górze - jeśli wierzyć przeciekom - tylko jak zwykle nieco ulepszony środek.
Ja z 7 zmieniłbym na X 256 rozważając cenę i funkcjonalność.
Ciekawe czy iOS 13 wniesie jakieś super nowe cechy, prócz tego że nowy iphone będzie miał jakąś funkcję na wyłączność.

Pozdrawiam


#22 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 kwietnia 2019 - 08:12

Jak dla mnie przykre, że racjonują funkcje, tak jak w X nie dali nagrywania w stereo, tak XS wreszcie dostał, bo przecież chłopakom mało czasu było, żeby to zrobić od razu w X :D
Ja mam siódemkę, która od 6s Plus wniosła tylko lekko większą wydajność, stereo głośnik i sztuczny Home. Warto było zmienić z modelu bezpośrednio przed nim? O nie. Jak dla mnie, co roku są odgrzewane kotlety. Od 6 do 8 zmieniło się to, co musiało się zmieniać co roku, czyli usprawnienia tego, co już było w 2014... wydajność, aparat, głośniki, niby ekran też.
Zmiana z X/XS na 2019 pewnie dotknie tych, którzy lubią po prostu technologię lub testować, bo to znów ta sama bryła, z tym samym czołem na górze - jeśli wierzyć przeciekom - tylko jak zwykle nieco ulepszony środek.
Ja z 7 zmieniłbym na X 256 rozważając cenę i funkcjonalność.
Ciekawe czy iOS 13 wniesie jakieś super nowe cechy, prócz tego że nowy iphone będzie miał jakąś funkcję na wyłączność.

Mam cichą nadzieję, że ios13 wniesie tryb horyzontalny jak w plusach do X bo jednak brakuje tu tego.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#23 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 28 kwietnia 2019 - 10:01

Katastrofa wizualna na horyzoncie. Tak, każdy ma futerał - ale ja mam przeźroczysty i widać co i jak. Jeżeli zdjęcia są prawdziwe, to spokojnie można wylać wiadro pomyj na Johnego za projekt. Liczę mimo wszystko, że to jakaś plota. Huawei pokazuje, że 3 aparaty mogą dobrze wyglądać.



#24 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwietnia 2019 - 10:26

Generalnie wystarczyło umieścić centralnie wszystko i bez wyspy, płaskie plecki.

#25 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 03 maja 2019 - 13:02

Jest nowa wizualizacja Huawei Mate 30 Pro - 4 aparaty - dioda w środku. Dobrze to wygląda... Symetrycznie. Niech Apple popatrzy i zmałpuje. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych