Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki laptop Apple wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Łukasz Łukasz

Łukasz Łukasz
  • 1 postów

Napisano 24 kwietnia 2019 - 11:00

Witam.
Wiem ze temat oklepany i proszę z góry o wyrozumiałość, ale chciałbym abyście doradzili mi jakiego macbooka wybrać. Chciałbym abyście mi doradzili w tej kwestii bo potrzebuje przenośnego komputera który nie będzie używany jako typowy gamingowy sprzęt tylko raczej sprzęt podkreślam do”amatorskiej” zabawy muzyka program fl studio czy obróbka krótkich filmików nagranych przez iphona lub do oglądania filmów. Oglądałem ostatnio kilka filmów na yt i ludzie zachęcający do kupna upierają się ze do takich zadań musi być taki za 10 tysi a te tańsze nie są warte kupowania. Dla mnie to bzdura nawet ludzie pod filmem popierali mój tok rozumowania. Ale dosyć przedłużania potrzebuje laptopa za ok 6 tysięcy który może być zasilony dodatkowym dyskiem zewnętrznym - jeśli ktoś poleca to poprosił bym o jakiś link do przejściówki pod krótka można podłączyć kilka urządzeń typu dysk telefon słuchawki. Wielkosc może być ten 13 cali dysk 256 max dlatego mowa tu o dysku zewnętrznym w razie czego. Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych