Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jakiego używanego MacBook szukać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 yelram

yelram
  • 108 postów

Napisano 07 kwietnia 2019 - 18:13

Witajcie, od dłuższego już czasu nie śledzę na bierząco nowinek ze stajni apple bo po prostu nie mam na to czasu. Używam MacBook Unibody (białasa) z 2010 roku i naprawdę już nie daje rady... Czas coś zmienić ale kompletnie nie wiem co?

 

Zależy mi na tym by płynnie działałby dwa albo trzy monitory w 1080P w 60 klatkach :P

Poza tym to podstawowe funkcje czyli konsumpcja treści...

 

Chodzi mi głównie o jakiś bezawaryjny model który nie miał wad z kartami graficznymi, ssd itp...

 

 

Myślałem o MacBook Pro Mid 2012 13” 2,5Hz, i5 bo to chyba ostatni MacBook Pro w którym można ram normalnie wymienić ale dobre egzemplarze trafić graniczy z cudem więc sam nie wiem co kupić, czego szukać. Jakieś propozycje?

 



#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 07 kwietnia 2019 - 20:47

Niedawno sprzedałem 13” late 2013. Uważam, że to bardzo dobry komputer. 3 zewnętrznych monitorów nie pociągnie, ale dwa to mogą być QHD. Niby nie da się zmienić pamięci a i dysk słabo, ale jak kupisz odpowiednia konfigurację, to używanie Mojave jest przyjemnością.

#3 yelram

yelram
  • 108 postów

Napisano 14 kwietnia 2019 - 10:15

Chyba jednak skusze się na nowego bo ceny używanych są tak wygórowane i nigdy nie ma pewności co tak naprawdę kupujemy czy nie miał jakichś przygód...



#4 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 16 kwietnia 2019 - 08:57

Chyba jednak skusze się na nowego bo ceny używanych są tak wygórowane i nigdy nie ma pewności co tak naprawdę kupujemy czy nie miał jakichś przygód...

Tu masz liste tych felernych https://expressit.pl...okach_sie_psuja


  • yelram lubi to

#5 yelram

yelram
  • 108 postów

Napisano 16 kwietnia 2019 - 22:17

Ta lista wadliwych MacBook'ów jest tak długa, że wybrać coś sensownego będzie ciężko. To lektura na dłuższe posiedzenie, dzięki :)



#6 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 17 kwietnia 2019 - 03:48

Ta lista wadliwych MacBook'ów jest tak długa, że wybrać coś sensownego będzie ciężko. To lektura na dłuższe posiedzenie, dzięki :)

Co irytujące, to że część tych kart występowała również imakach i mini :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych