Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch 4 40 czy 44


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 87pola

87pola
  • 22 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 28 marca 2019 - 18:44

Hej,
Możecie mi pomoc w wyborze AW 4 ? Mianowicie mam dość szczupły nadgarstek (14,7 cm) i wolałabym zdecydować się na wersje 44, zależy mi na lepszej baterii i większej ilości informacji, lecz nie chciałabym aby zegarek mi „wadził” :/ czy może ktoś mi pomoc dokonać wyboru, czy mimo większych gabarytów zegarek nest wygodny ? W sklepie mierzyłam obydwie wersje lecz przez zamontowane zabezpieczenie nie jestem w stanie ocenić czy będzie ok. Biały wersja 40 czarny 44.

Załączone pliki



#2 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 marca 2019 - 18:57

Moim zdaniem 40mm będzie akurat, masz bardzo wąski nadgarstek o 44 masz prawie tak szerokie jak sam nadgarstek. Nie podejmiemy decyzji za Ciebie ale 40 zdecydowanie lepiej się prezentuje na nadgarstku.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#3 87pola

87pola
  • 22 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 28 marca 2019 - 20:43

Tez tak mi się wydaje ze wyglada lepiej. Tylko ja jednak wolałabym ten większy z tym ze chciałabym się dowiedzieć jak to jest z użytkowaniem ? Czy zegarek przylega na ręku i jak układają się opaski ? Może ktoś ma zdjęcie ?

#4 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 29 marca 2019 - 09:57

Tez tak mi się wydaje ze wyglada lepiej. Tylko ja jednak wolałabym ten większy z tym ze chciałabym się dowiedzieć jak to jest z użytkowaniem ? Czy zegarek przylega na ręku i jak układają się opaski ? Może ktoś ma zdjęcie ?

Ale to będzie śmiesznie wygldać :P 



#5 stasziek

stasziek
  • 108 postów

Napisano 29 marca 2019 - 10:30

Ja poszedlem na kompromis i kupilem S3, 42mm :) Idealny na chudy nadgarstek :) 


Komputer: Macbook Pro 2.4, 4GB, 250HD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych