Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak odzyskać hasło?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2019 - 09:32

Zainstalowałem system na nowo jakiś miesiąc temu i nie pamiętam hasła. Nie mam iphona a ipada nie używałem od ponad roku więc tam jest pewnie inne hasło.

Jak wchodzę na stronę apple.com wpisuję mail którego użyłem do logowania (przy opcji zapomniałeś hasła) prosi o telefon. Podaję, po czym pokazuje się okienko na maku klikam i mam opcję wyzerować hasło apple id?, klikam wyzeruj hasło i mam komunikat Preferencje systemowe chce dokonać zmian -> wpisz hasło aby na to pozwolić. A ja właśnie to hasło chcę odzyskać. Co zrobić jak go, tego głównego, nie pamiętam i nie mam telefonu apple? 

Przeważnie w większości wypadków klika się wyślij hasło/prośbę o zmianę na maila a tutaj nie mogę tego znaleźć. Jak mogę to zrobić na maku?



#2 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2019 - 13:21

Można usunąć wątek, nie ma nadziei. Po próbach z radami z kilku stron, startach roboczych i zmianach hasła w terminalu nic nie pomogło. Specjalnie zablokowałem konto wpisując błędne hasła i w końcu na stronie wyświetliło się coś co dawało nadzieję, na zmianę hasła. Podałem numer karty przypisanej do tego maka, podałem przypisany numer telefonu, dostałem kod sms-em. Kod wpisałem i już miałem nadzieję, że wyślą maila do zerowania hasła... (co jeszcze miałbym podać aby uwierzyli, że to ja, numer buta?) niestety na końcu pojawiło się: a teraz wprowadź hasło... trochę obłęd. :) Oczywiście wpisałem błędnie bo nie pamiętam. Ostrzegli, że zerowanie może potrwać teraz kilka dni ale postarają się wkrótce wysłać dalsze informacje na maila. Dochodzę do wniosku, że to idealny system dla szpiegów, maklerów, terrorystów i innych osób, które robią coś tak ważnego i tajnego, że nikt nawet sam właściciel maka nie może się o tym dowiedzieć. Zwykły bałaganiarz ma przerąbane... O, dotarł mail skontaktują się po 24 godzinach, jutro. Obawiam się, że na końcu i tak poproszą o hasło albo drzewo genealogiczne do 5 pokoleń w tył. ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych