Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad 6th. Gen wolno działa Safari


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 piwko2006

piwko2006
  • 126 postów

Napisano 05 marca 2019 - 08:14

Witajcie,
Kupiłem kilka miesięcy temu iPada 6 generacji. Zamysł był taki, że ma to być urządzenie do multimediów z dużą pamięcią. Biorąc pod uwagę całokształt jestem zadowolony, ale dwie kwestie mnie irytują.
Pierwsza to bardzo łatwo rysujący się ekran. Po tych kilku tygodniach mam sporo mikro rysek. Bardzo dbam o sprzęt i sprawdzam, by pod klapkę etui nie dostało się nic, co mogłoby go uszkodzić. Czy to normalne, że szkło w tym modelu jest takie miękkie ?
Druga kwestia, to Safari, które zmraża się na kilka sekund po otwarciu. Dotyczy to tylko sytuacji, gdy mam otwarta przeglądarkę w tle i otworze ja ponownie. Nie ma znaczenia ile „rzeczy” siedzi w pamięci.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 05 marca 2019 - 09:58

Witajcie,
Kupiłem kilka miesięcy temu iPada 6 generacji. Zamysł był taki, że ma to być urządzenie do multimediów z dużą pamięcią. Biorąc pod uwagę całokształt jestem zadowolony, ale dwie kwestie mnie irytują.
Pierwsza to bardzo łatwo rysujący się ekran. Po tych kilku tygodniach mam sporo mikro rysek. Bardzo dbam o sprzęt i sprawdzam, by pod klapkę etui nie dostało się nic, co mogłoby go uszkodzić. Czy to normalne, że szkło w tym modelu jest takie miękkie ?
Druga kwestia, to Safari, które zmraża się na kilka sekund po otwarciu. Dotyczy to tylko sytuacji, gdy mam otwarta przeglądarkę w tle i otworze ja ponownie. Nie ma znaczenia ile „rzeczy” siedzi w pamięci.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Ja z Safari miałem problem na Iphonie Xs na iOS 12.1.4. Safari zawiesza się po ponownym uruchomieniu. Pomagało tylko całkowicie ubicie. Zainstalowałem betę i problemy zninknęły. 



#3 circos

circos
  • 462 postów
  • Skąd

Napisano 06 marca 2019 - 00:00

a nie mozesz zainwestowac w szko hartowane hard glass 9h ? 3mk np?

there's no day off for heroes

 A1181 |  A1342 |  A1502


#4 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 marca 2019 - 11:23

Etui z klapką to najgorsze co może być dla ekranu. Nie dziwię się ze pojawiły się rysy. Wystarczy ziarenko piasku z kieszeni, którego nawet nie zauważysz i rysuje tą klapką cały ekran.

iPhone 15 Pro


#5 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 06 marca 2019 - 11:47

Mam od prawie 2 lat etui z klapka do iPada. Zadnej ryski.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#6 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 marca 2019 - 11:51

IPada nie nosisz w kieszeni.

iPhone 15 Pro


#7 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 06 marca 2019 - 11:52

A o czym pisal zalozyciel w pierwszym poscie??

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#8 Jack Kent

Jack Kent
  • 1 postów

Napisano 24 maja 2019 - 07:21

Może nie jest najlepszy, ale w porównaniu z innymi starszymi modelami iPada, 6. generacji iPada ma swoje zalety. I tak, mają rację - potrzebujesz ochraniacza ekranu i futerału, aby chronić go przed zarysowaniem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych