Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Magic trackpad 2 - niewidoczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pito

pito
  • 56 postów

Napisano 27 lutego 2019 - 19:43

Mam trackada od ponad roku (w połączeniu z Macbook Pro 2015), dzisiaj w trakcie pracy przestał mi działać. Myślałem że to sprawa tak jak od jakiegoś czasu się zdarzało (konieczny restart Bluetooth), ale tym razem restart Bluetooth nie pomógł. Podpięcie kablem też nic nie zmienia, nie jest widoczny.

 

Nie wiem na ile to normalne, ale naciskanie samej płytki nie działa (ale to chyba normalne jak jest wyłączony). Nie mam możliwości sprawdzenia na innym Macbooku, ale po podpięciu do Windowsa też nie jest widoczny (ale wcześniej nie testowałem nigdy czy bez problemu tam działał).

 

Ogólnie Trackad od zawsze działał jakby gorzej od klawiatury - klawiaturę ładuję chyba raz na 2 miesiące, a trackpada musiałem średnio raz w tygodniu, częściej też było gubione połączenie między Macbookiem a trackpadem

 

Jako że Trackpad ma ponad rok, to z tego co się orientuję nie na ma już gwarancji. Jakieś sugestie i może da się to naprawić, czy raczej padło raz na zawsze i trzeba kupować kolejnego?


Macbook Pro 2015 | iPad Air 2019 | iPhone 12 Pro | Apple Watch 6 Cellular 40mm | Mac Mini i7 64 GB


#2 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 27 lutego 2019 - 20:18

A gdzie kupowałeś? Bo może można skorzystać z rękojmi.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#3 pito

pito
  • 56 postów

Napisano 27 lutego 2019 - 21:15

Kupowałem w redcoonie na fakturę na działalność, więc nie wiem czy w ten sposób się to załatwić i czy są jakieś szanse na wymianę


Macbook Pro 2015 | iPad Air 2019 | iPhone 12 Pro | Apple Watch 6 Cellular 40mm | Mac Mini i7 64 GB





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych