Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mała niedoskonałość ekranu w Ipad pro 10.5 a gwarancja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Hernik

Piotr Hernik
  • 5 postów

Napisano 04 lutego 2019 - 19:24

Witam. Dwa miesiące temu nabyłem Ipada pro 10.5. Jakis czas temu zauwazylem podłużną smugę przy prawym brzegu ekranu. Przy niektorych kolorch jest widoczne lekkie przyciemnienie obrazu na całej dlugości prawego boku ekranu. Jest to malo widoczne i mało rażące ale w sprzecie za tą cenę chciał bym mieć ekran idealny. Czy zgłaszać na gwarancję? Jest szansa że wymieniąna nowy w miarę gladko czy bedę sie musiał szarpać z serwisem i odsyłać pare razy, albo bedą wymieniać ekran lub refurba dawać. To mój pierwszy sprzęt Apple nie wiem jak u nich z serwisem.

#2 xavras_s

xavras_s
  • 13 postów

Napisano 07 lutego 2019 - 19:54

iPadów się nie naprawia. Jak uznają to wymienią.

#3 Jackpe

Jackpe
  • 187 postów

Napisano 07 lutego 2019 - 20:03

Oddaj do Cortland.



#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 08 lutego 2019 - 23:08

Witam. Dwa miesiące temu nabyłem Ipada pro 10.5. Jakis czas temu zauwazylem podłużną smugę przy prawym brzegu ekranu. Przy niektorych kolorch jest widoczne lekkie przyciemnienie obrazu na całej dlugości prawego boku ekranu. Jest to malo widoczne i mało rażące ale w sprzecie za tą cenę chciał bym mieć ekran idealny. Czy zgłaszać na gwarancję? Jest szansa że wymieniąna nowy w miarę gladko czy bedę sie musiał szarpać z serwisem i odsyłać pare razy, albo bedą wymieniać ekran lub refurba dawać. To mój pierwszy sprzęt Apple nie wiem jak u nich z serwisem.

https://myapple.pl/f...-ipada-pro-105/


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych