Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jeden zestaw (klawiatura+myszka) dwa MBP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 carlos56

carlos56
  • 45 postów

Napisano 23 grudnia 2018 - 23:15

Cześć. 

 

Zastanawiam się czy jest jakieś rozwiązanie mojej zagwostki dotyczącej jednego zestawu klawiatura + myszka apple a dwa komputery. 

 

Sytuacja wygląda następująco: 

Kiedy pracuję na jednym mbp i następnie kończę pracę na nim, to chcę rozpocząć pracę na drugim mbp. 

I tutaj jest mały zonk, że komputer nie rozpoznaje klawiatury od razu. Muszę wejść do ustawień Bluetooth, aby połączyć komputer z klawiaturą i myszką. 

 

Czy to jest tak, że klawiatura może być skonfigurowana na stałe tylko z jednym komputerem czy jest jakieś rozwiązanie, aby można było płynnie przechodzić bez grzebania w ustawieniach? 

 

Ma ktoś z was jakieś spostrzeżenia? 

 

Dzięki 

Carlos56 



#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 24 grudnia 2018 - 05:37

Logitech robi klawiatury BT obsługujące 3 urządzenia. Parują się z trzema na raz i maja guziczki do przełączania. Zwykle klawiatury BT są sparowane z jednym urządzeniem i trzeba je przeparowywać. Logitech ma też takie myszy, ale na dwa komputery. Szukaj pod hasłem multi device mouse. Do takich celów są też przełączniki KVM ale to na USB i DP albo HDMI. Pozwalają jednym klawiszem przełączyć mysz klawiaturę i monitor. Np. https://www.morele.n...028696-1534788/

#3 carlos56

carlos56
  • 45 postów

Napisano 27 grudnia 2018 - 18:38

Logitech robi klawiatury BT obsługujące 3 urządzenia. Parują się z trzema na raz i maja guziczki do przełączania. Zwykle klawiatury BT są sparowane z jednym urządzeniem i trzeba je przeparowywać. Logitech ma też takie myszy, ale na dwa komputery. Szukaj pod hasłem multi device mouse. Do takich celów są też przełączniki KVM ale to na USB i DP albo HDMI. Pozwalają jednym klawiszem przełączyć mysz klawiaturę i monitor. Np. https://www.morele.n...028696-1534788/

Dzięki za odpowiedź. hmm szkoda że apple BT klawiatura nie ma talich możliwości. Kupować do tego jakiś dodatkowy port .. muszę się zastanowić. 


Użytkownik carlos56 edytował ten post 27 grudnia 2018 - 18:39





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych