Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna iphone 8 a uszczerbienie LCD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ilicz666

Ilicz666
  • 375 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 grudnia 2018 - 14:09

Witam

Mam problem z moim iphone 8.

W telefonie szwankują mi głosiki. Górny od rozmów jest prawie nie słyszalny(rozmawiam na głośnomówiącym) a dolny głosik gra bardzo nieczysto.

Iphone niestety posiada uszczerbienie szyby od wyświetlacza w prawym górnym rogu które powstało od zdejmowania kiepskiej jakości etui które było bardzo twarde.

Słyszałem nawet gdzieś na forum był wpis o tym iż apple przymyka oko na takie "uszkodzenie" czy któryś z polskich serwisów będzie wstanie zrobić to bez dodatkowych kosztów czy tylko wymiana LCD za 800zł?

 

W załączniku dodaje zdjęcie tego uszczerbku.

Załączone pliki



#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 07 grudnia 2018 - 09:51

Mi za mniejsze odrzucili ale próbuj. Najwyżej 40zł w plecy za kuriera będziesz. 



#3 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 07 grudnia 2018 - 12:12

To wygląda na niezłe spotkanie z betonem a nie od etui. Nie mówię że tak było, tylko tak wygląda. I według mnie tak samo to potraktuje serwis.

iPhone 15 Pro


#4 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 07 grudnia 2018 - 12:19

Dokładnie.  Ciekawe co to za etui...


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 09 grudnia 2018 - 21:25

Witam

Mam problem z moim iphone 8.

W telefonie szwankują mi głosiki. Górny od rozmów jest prawie nie słyszalny(rozmawiam na głośnomówiącym) a dolny głosik gra bardzo nieczysto.

Iphone niestety posiada uszczerbienie szyby od wyświetlacza w prawym górnym rogu które powstało od zdejmowania kiepskiej jakości etui które było bardzo twarde.

Słyszałem nawet gdzieś na forum był wpis o tym iż apple przymyka oko na takie "uszkodzenie" czy któryś z polskich serwisów będzie wstanie zrobić to bez dodatkowych kosztów czy tylko wymiana LCD za 800zł?

 

W załączniku dodaje zdjęcie tego uszczerbku.

Ja zacząłbym od wyczyszczenia głośników. Głośnik nie traci na słyszalności "sam z siebie". Jeżeli ktoś nie pomógł mu się zepsuć (zalanie, przekładka, nieostrożne czyszczenie, lub inne działania których skutki widzimy np. w narożniku wyświetlacza, etc.) to stawiam na zanieczyszczenie.


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych