Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Air 1 - czy to koniec?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lizbona

lizbona
  • 124 postów

Napisano 02 grudnia 2018 - 14:33

Witam,
W moim 5 letnim iPadzie Air po aktualizacji do iOS 12 strasznie zamula klawiatura w Safari. Próbowałem różnych ustawień i nic nie pomaga. Czasem mogę wpisać 2-3 członowane frazę, skończyć pisać i dopiero tekst się uzupełnia... na iOS11 tak nie było.
Do tego dochodzi długie otwieranie stron, przeładowywane ich... to już się robi bardzo uciążliwe, a iPada używam głowie do www.
Przesuwanie pulpitów, otwieranie appek spoko...
Wiem ze sprzet nie jest najnowszy, ale powiedziałem sobie ze dopóki nie będzie iPada z OLED to go nke sprzedam... pisze do was, bo ponoć aktualizacja miała poprawić działanie klawiatury a nie je pogarszać. Czy ktoś z was zaobserwował podobne problemy? Może błąd leży gdzieś w ustawieniach...

#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 02 grudnia 2018 - 14:57

Witam,
W moim 5 letnim iPadzie Air po aktualizacji do iOS 12 strasznie zamula klawiatura w Safari. Próbowałem różnych ustawień i nic nie pomaga. Czasem mogę wpisać 2-3 członowane frazę, skończyć pisać i dopiero tekst się uzupełnia... na iOS11 tak nie było.
Do tego dochodzi długie otwieranie stron, przeładowywane ich... to już się robi bardzo uciążliwe, a iPada używam głowie do www.
Przesuwanie pulpitów, otwieranie appek spoko...
Wiem ze sprzet nie jest najnowszy, ale powiedziałem sobie ze dopóki nie będzie iPada z OLED to go nke sprzedam... pisze do was, bo ponoć aktualizacja miała poprawić działanie klawiatury a nie je pogarszać. Czy ktoś z was zaobserwował podobne problemy? Może błąd leży gdzieś w ustawieniach...

Masz racje. Sprzęt jest już bardzo leciwy. Co do OLED nie spodziewałbym się szybko. Spróbuj wgrać system na czysto przez itnues. 


  • lizbona lubi to

#3 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 grudnia 2018 - 15:05

To jeszcze długo poczekasz na tego iPada z OLEDem;D


  • krzysztofsds lubi to

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#4 lizbona

lizbona
  • 124 postów

Napisano 02 grudnia 2018 - 15:13

Masz racje. Sprzęt jest już bardzo leciwy. Co do OLED nie spodziewałbym się szybko. Spróbuj wgrać system na czysto przez itnues.


Czyli raczej nie powinno to tak wyglądać?
Czym się różni wgrywanie systemu przez iTunes od instalowania aktualizacji?

A z tym OLEDem to po prostu kupuje sprzet na lata. Nie chce kupować tabletu za prawie 4k zł z LCD. Po IP X i TV z OLED nie chce się już pakować w LCD. Ze sprzętów najwiecej korzystam wieczorem a wtedy wiadomo, czerń na probsie

#5 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 02 grudnia 2018 - 15:21

Czyli raczej nie powinno to tak wyglądać?
Czym się różni wgrywanie systemu przez iTunes od instalowania aktualizacji?

A z tym OLEDem to po prostu kupuje sprzet na lata. Nie chce kupować tabletu za prawie 4k zł z LCD. Po IP X i TV z OLED nie chce się już pakować w LCD. Ze sprzętów najwiecej korzystam wieczorem a wtedy wiadomo, czerń na probsie

Wiele błędów zostaje przy aktualizacji. Zrób sobie kopie w icloud i wgraj na czysto ios 12.1. Na OLED poczekasz bardzo długo. 



#6 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 03 grudnia 2018 - 10:16

Maleńka uwaga: https://myapple.pl/f...o-treści/

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych