Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows 7 na MB A1181


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 stoli_pl

stoli_pl
  • 5 postów

Napisano 21 listopada 2018 - 21:48

Cześć, od niedawna posiadam starego MacBooka A1181 z końca 2006 roku. Szkoda mi go osobiście bo nie uda się raczej stawić nowszego OS X'a. Posiadam gdzieś w szufladzie nie używanego SSDka i myślałem by postawić na nim Windowsa. Jest taka możliwość postawienia na nowym dysku Winde bez boot campów i systemu OS X? Jestem nowy i dopiero zaczynam przygodę z maciem :) Jak temat był to przepraszam.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2018 - 10:41

Był, miliard razy. 'Bootcamp' to technologia, a nie soft pomagający w postawieniu Windows (ten soft to Bootcamp Assisant). Włóż płytkę, uruchom instalator, zainstaluj. Tyle.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 dprzykry

dprzykry
  • 4 postów

Napisano 17 marca 2019 - 09:49

Wracając do MB A1181 czy da się podnieść zainstalowany soft z Mac OS X Lion (10.7) do Mac OS X Yosemite (10.10) lub do Mac OS X El Capitan (10.11). Jeżeli tak to jak?

Mam ściągniętą instalkę Mac OS X Yosemite (10.10) z app store( jest w Application), zrobiłem boot'walnego pena z softem Yosemite (10.10), ale przy uruchamianiu tylko przez chwilę pomieli pena i nawet nie uruchamia się instalator Yosemite.

 

Czy w związku z powyższym nie da się zainstalować na tym sprzęcie czegoś więcej niż Mac OS X Lion (10.7)?

 

Przekopałem chyba wszystkie wskazówki jak zainstalować Mac OS X unsupported mac i nic :(

Jeżeli ktoś może pomóc to proszę.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 marca 2019 - 12:14

1) co to ma wspólnego z tym wątkiem?
2) dlaczego mamy niby podpowiadać, jak robić zabronione rzeczy? Unsupported to unsupported, tyle.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych