Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Spady Pixelmator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 17 listopada 2018 - 16:04

Witam, 

 

Wie ktoś może jak zrobić spady drukarskie w Pixelmatorze ? Spad ma mieć 5cm. Tworzę nowy obraz (powiększony już o spady) ale nie umiem zaznaczyć tych spadów liniami abym je fizycznie widział. Włączyłem linijkę niby dodałem dwa spady i na tym stanąłem. Pomoże ktoś ? 

 

To już mam: 

Załączone pliki



#2 nietoperz7

nietoperz7
  • 12 postów

Napisano 17 listopada 2018 - 16:56

Możesz wstawić tyle linii ile chcesz

 

Zrzut-ekr_qwrppen.png



#3 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 17 listopada 2018 - 23:07

Już doszedłem do tego. A da się te spady wpisywać liczbą a nie przeciągając ? Bo pierwsze dwa się dodają(poziomy, pionowy) i można wpisać a następne trzeba ręcznie przeciągać. 



#4 Sonia Zawadzka

Sonia Zawadzka
  • 1 postów

Napisano 19 listopada 2018 - 16:53

Już doszedłem do tego. A da się te spady wpisywać liczbą a nie przeciągając ? Bo pierwsze dwa się dodają(poziomy, pionowy) i można wpisać a następne trzeba ręcznie przeciągać. 

 

Cześć :) widzę że pracujesz z Pixelmatorem. Czy wiesz może, czy jest w nim funkcja zapisywania kolorów w modelu barw CMYK lub RGB? Z góry dziękuję za odpowiedź! 



#5 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 19 listopada 2018 - 22:05

Witaj. Pracuję to za dużo powiedziane. Nie jestem grafikiem. Głównie tworzę w nim grafiki (internet, blog, email, broszury, gazetki). Wykorzystuję sRGB. Co do CMYK to wspiera ale nie pytaj się mnie o szczegóły. Jak coś projektuję do druku (wizytówki, ulotki, gazetki) to zawsze ładnie wychodzi. Od profesjonalnej strony niech się wypowie ktoś bardziej obeznany.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych