Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AW 4 (44mm) - ochrona wyświetlacza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#126 konrad white

konrad white
  • 184 postów

Napisano 28 października 2019 - 09:32

W MediaExpert naklejają laserowo docinaną folię na wyświetlacz. Warto?

#127 Zireael

Zireael
  • 686 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 28 października 2019 - 17:33

Mam coś takiego, tyle że z Media Markt, podejrzewam, że to jest to samo. Sama folia nie jest zła i z tego, co wiem, sporo osób sobie ją chwali, ale ja nie do końca jestem zadowolona... Folia ma dość ostre krawędzie i jest wyczuwalna podczas używania zegarka. Do tego jest dość widoczna. Być może to moja folia jest jakaś felerna, więc fajnie by było, gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział na ten temat.

MacBook Pro 13 (2018) Silver   |    Magic Mouse 2 White   |    iPhone X Silver +  Leather Case (ostry błękit)   |    Watch Series 5 Nike GPS Silver (40 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018) Silver   |    AirPods

#128 damianmajk

damianmajk
  • 148 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 października 2019 - 06:39

Mam coś takiego, tyle że z Media Markt, podejrzewam, że to jest to samo. Sama folia nie jest zła i z tego, co wiem, sporo osób sobie ją chwali, ale ja nie do końca jestem zadowolona... Folia ma dość ostre krawędzie i jest wyczuwalna podczas używania zegarka. Do tego jest dość widoczna. Być może to moja folia jest jakaś felerna, więc fajnie by było, gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział na ten temat.

Miałem to chwilę, nawet na początku nie było źle - pisałem już kilka stron wcześniej. Ale zawsze problem powracał i to niezależnie jakiej folii używałem - spróbuj być na basenie, siłowni, brać prysznic itp. z folią na ekranie zegarka. Dlatego nie korzystałem na zwykłym AW 4 z żadnej folii, obecnie mam wersję stalową zegarka, więc też nie korzystam. 

Użytkownik damianmajk edytował ten post 29 października 2019 - 06:40

#129 a.s

a.s
  • 810 postów

Napisano 29 października 2019 - 18:43

Ja mam tę folię z Media Markt i to już chyba od ponad 2 lat i jest ok. wygląda jakby była dopiero co nałożona... Jest estetyczniejsza i wygodniejsza od szkła, no i chyba trochę trwalsza. Na początku krótko miałam szkło zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Appla za ok. 70 zł i wytrzymało kilka tygodni... Przy pierwszy lepszy przypadkowym i dość lekkim stuknięciu pękło na miazgę... Folia zaś póki co jest ....

Użytkownik a.s edytował ten post 29 października 2019 - 18:45

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych