Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone 7 - Problem z ładowaniem telefonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kacper Machalski

Kacper Machalski
  • 2 postów

Napisano 29 października 2018 - 19:41

Witam! Mam dość nietypowy problem z moją 7-ką. Nie dawno kupiłem od osoby prywatnej telefon użytkowałem go przez miesiąc i któregoś dnia zapomniałem mojego oryginalnego kabla do ładowarki. Miałem w domu jakąś świecącą podróbkę podłączyłem i naładowałem. 

 

Teraz jak chcę naładować moim oryginalnym kablem w ogóle nie ładuje, a przy łączeniu z komputerem nie wyszukuje telefonu. Sprawa była by prosta gdyby nie to że jak teraz podłączyłem dwa inne oryginalne kable też nie ładowało, ani nie wyszukiwało w kompie. Natomiast gdy po oryginalnym kablu podłączam tą podróbkę, również nie ładuje  :huh: Muszę wyłączyć i włączyć telefon, dopiero wtedy ładuje :o Dziwnym faktem jest również to że gdy zmieniam wtyczkę na inną i wtedy podczepiam podróbkę również nie ładuje jeśli nie wyłączę i włączę telefonu ponownie XD? Co tu się dzieje może mi ktoś wytłumaczyć?  :huh:

 

//Edit: jeśli to coś wniesie to wyprzedzam pytania i odpowiadam : Tak, komputer nie wyszukuje też telefonu po kablu podróbce  :blink:  :wacko:  :wacko:  :wacko:



#2 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2018 - 12:34

Uszkodzenie taśmy gniazda Lightning lub układu na płycie głównej - koszt od 200zl do 600zl w zależnosci od serwisu.



#3 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 22 listopada 2018 - 09:37

da sie to zrobic tez za 150zl


Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65


#4 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 listopada 2018 - 07:37

da sie to zrobic tez za 150zl

 

Oczywiście że wszystko się da taniej...na chiśkim zamienniku, przez Januszy serwisu z gwarancja do bramy bo potem się nie znamy to pewnie i za 100zł


Użytkownik RafalB82 edytował ten post 23 listopada 2018 - 07:37

  • tumpio lubi to

#5 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2018 - 12:20

Też bym wolał dodać te kilka złotych i mieć wykonane przez sprawdzony serwis i na dobrych częściach... wielu moich klientów przekonało się na własnej skórze, że oszczędność bardzo szybko  przestaje być oszczędnością...


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych