Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6 Problem z zasięgiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macabres

Macabres
  • 2 postów

Napisano 22 października 2018 - 19:18

Witam !

Mam problem z moim Iphone 6 64gb. Po wgraniu ios 12.01 zaczęły się problemy z zasięgiem. Po dwóch dniach zaczął się pojawiać magiczny napis " Szukam " Lub " Brak sieci". Iphone po zresetowaniu ustawień czasem łapie zasięg i jest full kresek. Po jakimś czasie znowu pojawia się " Szukam". Po wgraniu ios 12 telefon zaczął ponownie łapać zasięg przez kilka godzin. Potem dwa dni znowu nie miał zasięgu. Po zresetowaniu ustawień złapał na jeden dzień. Dzisiaj go odtworzyłem i ponownie ma zasięg.

Na innych kartach SIM dzieje się tak samo. Ma ktoś pojęcie co może się z nim dziać ? Już sam nie wiem czy to jakieś fizycznie uszkodzenie czy problem z systemem i ustawieniami. 



#2 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 października 2018 - 17:13

To raczej nie ma związku z oprogramowaniem, jedynie zbiegł się problem z aktualizacją. W całej serii 6 łącznie z Plus problem jest laminacie płyty głównej i uszkodzeniami pod układem Baseband.

Najczęściej pomaga reball oraz odtworzenie połaczeń https://www.instagra.../p/BUz-j7whuLJ/



#3 Macabres

Macabres
  • 2 postów

Napisano 26 października 2018 - 21:58

Po każdym wgraniu  backupu lub odtworzeniu zasięg wraca na kilka godzin. Potem zanika. Zauważyłem też, że gdy kreski zasięgu maleją i włączę tryb samolotowy lub wyłączę telefon zasięg znowu wraca do normy i po pewnym czasie ucieka.

PS.Dziękuję za odpowiedź :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych