Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apki must have


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 22 października 2018 - 13:43

Hej co polecacie, bez czego nie możecie żyć na Apple Watch'u?

 

Wcześniej miałem series 0 wiec nie interesowały mnie aplikacje. Polskiego zestawienia jakiegoś świeżego nie ma, więc pytam was :)

 

Od siebie dodam, że dla mnie must have to:

 

Pilow - tracking snu (bateria w series 4 spokojnie wystarcza na cala noc i caly dzien) - zegarek zjada przez noc jakies 5%

Sound Hound - podaje tytuly piosenek ktore leca gdzies w tle

 

i to tyle z moich ciekawostek więc słucham waszych :)


Użytkownik alladyn21 edytował ten post 22 października 2018 - 13:53


#2 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2018 - 14:06

WaterMinder - mierzenie ilości wypitych płynów w ciągu dnia

 

Power - sprawdzanie ilości % baterii w iPhone, świetna sprawa jak iPhone jest na ładowarce (appka wymaga update bo aktualnie nie działą pod watchOS 5)


  • alladyn21 lubi to

#3 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 października 2018 - 14:33

StepsApp - aplikacja do pomiaru kroków, dostępny jest fajny widget na Apple Watch

AutoSleep - bardzo dobry tracker snu

HeartWatch - rozbudowana aplikacja m.in. do pomiaru tętna. W ciekawy sposób prezentuje również aktywność.

#4 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 24 października 2018 - 08:13

Dzięki za WaterMinder - super aplikacja!

 

Ale widzę słabe zainteresowanie, chyba wszyscy jadą tylko na stock apkach :P 



#5 Snipper42

Snipper42
  • 251 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 października 2018 - 08:22

Shazam! 

 

W wersji na Watcha sprawdza się idealnie :)

Barometer-Ciśnienie 

Cardiogram-Zwłaszcza w wersji premium polecam



#6 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 24 października 2018 - 20:34

Co do snu sleep++ - nie mam porównania, jest jest ok.

 

Ja z kolei szukam kompletnej apki do biegania - w stylu zegarków Polar. Ktoś coś?


Użytkownik towal edytował ten post 24 października 2018 - 20:36


#7 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 24 października 2018 - 21:50

Hej co polecacie, bez czego nie możecie żyć na Apple Watch'u?

 

Wcześniej miałem series 0 wiec nie interesowały mnie aplikacje. Polskiego zestawienia jakiegoś świeżego nie ma, więc pytam was :)

 

Od siebie dodam, że dla mnie must have to:

 

Pilow - tracking snu (bateria w series 4 spokojnie wystarcza na cala noc i caly dzien) - zegarek zjada przez noc jakies 5%

Sound Hound - podaje tytuly piosenek ktore leca gdzies w tle

 

i to tyle z moich ciekawostek więc słucham waszych :)

Zmień tytuł wątku i napisz, że chodzi o apki dla AW



#8 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 25 października 2018 - 06:17

Wymieniacie aplikacje do snu w zegarkach, jak to wyglada w praktyce, w jaki sposob przebiega monitoring snu ? Ja zawsze kladac sie do lozka staram sie wszystkie "zabawki" trzymac w osobnym pokoju. Wczesniej obok byl tylko tablet z budzikie, teraz juz go nie potrzebuje, budze sie zawsze przed :)

 

@towal

Do biegania kazdy poleca Endomondo, na zagranicznych forach pisali rowniez o Runkeeperze.


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#9 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 25 października 2018 - 07:56

Zegarek masz na ręce i tyle. Co do zmiany tyt to wiadomo, że w dziale apple watch chodzi o apki na niego, tak mi sie przynajmniej wydaje



#10 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 25 października 2018 - 14:30

Wymieniacie aplikacje do snu w zegarkach, jak to wyglada w praktyce, w jaki sposob przebiega monitoring snu ? Ja zawsze kladac sie do lozka staram sie wszystkie "zabawki" trzymac w osobnym pokoju. Wczesniej obok byl tylko tablet z budzikie, teraz juz go nie potrzebuje, budze sie zawsze przed :)

 

@towal

Do biegania kazdy poleca Endomondo, na zagranicznych forach pisali rowniez o Runkeeperze.

 

Endomondo mam wrażenie z aktualizacji na aktualizacje coraz gorzej. Na wiosnę chyba zmienił się głos tego coach'a, strasznie zaczął mnie irytować.

Szkoda było mi troszkę po długim czasie używania endomondo przenieść się gdzieś indziej, ale teraz nie żałuje.

Spróbuj sobie Runkeeper albo strava, obie bardzo fajne aplikacje. I często obie na rankingach wyżej niż endomondo.


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#11 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 25 października 2018 - 15:07

Zegarek masz na ręce i tyle. Co do zmiany tyt to wiadomo, że w dziale apple watch chodzi o apki na niego, tak mi sie przynajmniej wydaje

Oglądam tylko nowe posty stąd moja uwaga, za co serdecznie przepraszam ;-)



#12 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 października 2018 - 12:23

Szukam aplikacji pokazującej aktualny % naładowania baterii w iPhone. Do tej pory używałem Power ale nie dostała aktualizacji do watchOS 5. Ktoś coś poleci?


Użytkownik GIZIU edytował ten post 30 października 2018 - 12:23


#13 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 10 listopada 2018 - 23:41

To ja od siebie dodam: 

 

Things 3 - aplikacja z listą rzeczy do zrobienia pomaga mi zorganizować pracę i życie osobiste, można dodawać zadania głosowo

Drafts 4 - aplikacja do notatek. Dyktujesz i zapisuje w formie tekstu. Potem możesz przesłać to do innych aplikacji np. Day One, email, kalendarz, notatnik

 

Używam jeszcze prawie codziennie aplikacji muzyka systemowej i trening 



#14 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 12 listopada 2018 - 13:29

Kurde ja to nie potrafie się zmobilizować i tworzyć notatek zegarkiem, serio tak w biurze, na ulicy czy w sklepie dyktujecie notatki do zegarka? :P nie szybciej jest w telefonie zapisac?


  • 6c1fb0760d lubi to
Macbook Air | iPhone 13pro | Watch 7 | AirPods Pro

#15 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 12 listopada 2018 - 14:42

Wyobraź sobie, że siedzisz na fotelu a telefon jest w drugim pokoju a nagle przypomniało Ci się, że masz coś do zrobienia albo musisz zanotować ważną myśl. 3 kliknięcia na tarczy zegarka i dyktujesz :) Masz jakiś fajny pomysł na wpis na blogu to włączasz nagrywanie i dyktujesz. 



#16 benco

benco
  • 10 postów

Napisano 04 września 2019 - 08:51

Albo jedziesz samochodem i nagle Ci się coś przypomni...



#17 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 07 września 2019 - 08:55

AutoSleep jedyny must have, przy czym na zegarku to żeby działało w ogóle, ale jakieś ustawienia czy poprawki logów snu i tak na telefonie.

Shazam czasem się odpali no i Philips Hue.

 

Co tu liczyć na pokazanie % baterii iPhona, jak nawet nie można normalnie podejrzeć % naładowania zegarka gdy jest na ładowarce - trzeba odblokować...



#18 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 07 września 2019 - 09:07

AutoSleep jedyny must have, przy czym na zegarku to żeby działało w ogóle, ale jakieś ustawienia czy poprawki logów snu i tak na telefonie.

Shazam czasem się odpali no i Philips Hue.

 

Co tu liczyć na pokazanie % baterii iPhona, jak nawet nie można normalnie podejrzeć % naładowania zegarka gdy jest na ładowarce - trzeba odblokować...

Nie trzeba odblokować - mając zegarek na ładowarce klikasz w kółeczko z ikoną ładowania, lewy górny róg. Po kliknięciu masz ile jest % naładowane. 
 

Natomiast odnośnie autosleep - korzystam od AW 3, działa bardzo dobrze. Na początku ustawiasz jakieś podstawowe parametry na telefonie, m.in. jaki jest Twój cel snu itd. Możesz też ustawić czy zasypiasz z telefonem, czy bez, żeby sensownie pokazywało trendy. Ja ustawiłem to, co chciałem - raz, na początku i teraz aplikacji w telefonie w ogóle nie ruszam, no chyba, że chcę zobaczyć wykresy. 


Użytkownik damianmajk edytował ten post 07 września 2019 - 09:12


#19 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 07 września 2019 - 15:36

Yyy jakie kółeczko?

 

Co do AutoSleep - wchodziłem w apkę na zegarku, to pokazywała inne wyniki niż apka na telefonie (na telefonie lepsze/dokładniejsze) więc przestałem w ogóle odpalać na zegarku. No i jak trzeba coś poprawić, to bez telefonu i tak ani rusz



#20 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 07 września 2019 - 16:28

Poziom baterii telefonu i zegarka w komplikacji a po otwarciu apki także stan sieci, pokazuje aplikacja RemoteBattery. Fakt, że czasem komplikacja przysypia i trzeba odświeżyć, ale powiadomienia o stanie dochodzą. Super jak telefon w plecaku a trzeba pilnować by nagle nie padł albo czy jest się w sieci.
  • damianmajk lubi to

#21 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 07 września 2019 - 23:23

Posty niezwiązane z tematem wątku („Apki must have”) zostały ukryte. Bo jak wskazuje tytuł, to miejsce na umieszczenie swoich ulubionych aplikacji, względnie wyrażenie swoich opinii o typach innych i przedyskutowanie konkretnych programów, a nie na wyrażanie żali o trybie Przy łóżku i podobnych. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych