Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pytanie o "Apple silicon case"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 crab

crab
  • 262 postów

Napisano 16 października 2018 - 22:21

Hej,

 

chciałbym kupić etui od Apple do iPhone'a XS, ale zastanawiam się czy po założeniu ranty tego etui odstają minimalnie od ekranu (chroniąc tym samym przy upadku/kładzeniu ekranem do dołu) czy krawędź etui jest na równi z ekranem? Bo gdzieś na forum zagranicznym czytałem, że jest równo z ekranem, ale na youtubie mam wrażenie, że jest nieco wyżej...

Druga sprawa - jak sprawdza się to etui przy upadku? Lubię etui Apple bo bardzo dobrze trzyma się dłoni, ale chciałbym mieć jakąś ochronę przed upadkami. Oczywiście nie mówię o wchodzeniu na drabinę i zrzucaniu z 3 metrów jak to robią w czasie testów niektórzy. Mam na myśli normalny upadek z wysokości pasa/klatki piersiowej dorosłego człowieka. Planuję nakleić szkło 3MK dodatkowo. Ogólnie to nie boję się rys, bo telefon jest dla mnie, a nie dla kolejnego kupującego. Bardziej mi chodzi o upadki i pewny chwyt.

 

Pozdrawiam!



#2 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 17 października 2018 - 05:48

Lekko wystaje ponad obudowę, ale tylko minimalnie, przy kładzeniu na stół może wystarczyć


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#3 dawid595

dawid595
  • 493 postów

Napisano 17 października 2018 - 10:47

Wystaje wystarczająco, czesto odkładam telefon ekranem do dolu i nie udało się go nigdy zarysować. Nie raz iPhone wypadł mi na beton czy płytki i jedyne co uległo uszkodzeniu to etui. Bardziej polecam skórzane, bo silikon szybko się wyciera i odpada w rogach.
 MacBook 12",  iPad Pro 11”,  iPhone Xs Max

#4 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 17 października 2018 - 11:05

Skórzane jest ładniejsze i nie wyciera się tak jak silikonowe co najwyżej nabiera ciemniejszej barwy i stylu ;) Niemniej moim zdaniem taka nówka sztuka skórzana jest dosyć śliska i trzeba uważać. Po czasie się to zmieni ale kiedy nie wiem. Może tobie będzie od razu odpowiadać. Silikon od razu daje pewność ale to że się niedługo rozpadnie to w sumie pewne.

Niezależnie co wybierzesz kup tak żebyś w razie czego mógł zwrócić.


Użytkownik kristof461 edytował ten post 17 października 2018 - 11:06

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#5 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 17 października 2018 - 11:07

Ja kupiłem nowy do ósemki w zeszłym tygodniu. Chwyt jest pewny ale i sam telefon nie jest duży. Mam jeszcze dwa spigeny ale skóra najlepsza.

iPhone 11


#6 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 17 października 2018 - 13:05

Ameryki nie odkryję jak powiem że wszystko zależy jakie kto ma dłonie. Oczywiście mówimy o obsłudze jedną ręką bo dwoma to chyba żaden problem. Trzeba pamiętać że nie jest to najcieńsze etui świata. W połączeniu z ciut szerszym X/Xs mi jest średnio komfortowo bez dobrego chwytu. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#7 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 17 października 2018 - 22:07

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa mówiła coś o treści.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych