Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Itunes/Apple Music playlista teledysków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 meg

meg
  • 310 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 października 2018 - 12:24

Mam nadzieję, że umieściłam post w dobrym dziale...

 

System mam macOS High Sierra i kiedy tworzę w itunes czy raczej w apple music playlistę zrobioną z teledysków to po pierwsze jeden leci w kółko, zamiast po kolei, a po drugie, odtwarza obraz tylko z pierwszego teledysku, na każdym następnym jest czarny obraz. To samo było na zwykłej Sierrze.

Co z tym można zrobić?



#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 15 października 2018 - 13:01

Z ciekawości sprawdziłem u siebie i nic takiego nie zaobserwowałem. Moim zdaniem coś z softem. Ja co prawda na iOS ale miałem kiedyś tak że każdy nowo dodany utwór automatycznie się ściągał na dysk. Funkcja automatycznego pobierania była oczywiście wyłączona. Aktualizacje i resety nic nie dawały. Dwa dni temu odtworzyłem z omawianej kopii nowo zakupionego iP i dopiero to pomogło. iTunes wgrał system na czysto i dopiero wtedy dopasował resztę (ustawienia itd). Niemniej dopiero taki zabieg wyeliminował problem. Tu może być podobnie choć nie mam pewności. 


Użytkownik kristof461 edytował ten post 15 października 2018 - 13:02

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 meg

meg
  • 310 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 października 2018 - 15:37

Mam zainstalowany na czysto system, w zasadzie od wczoraj, więc to nie to. Ale dodałam do bliblioteki wszystkie teledyski (zamiast tylko je streamować z apple music) i to chyba rozwiązało problem.



#4 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 15 października 2018 - 20:48

Ja nie dodawałem i hulali. Musiał być jakiś błąd softu

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych