Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 8 plus opłacalność zakupu i wsparcie producenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 08 października 2018 - 08:02

Jak w temacie.
Czy istnieją obawy, że Apple może z kolejnymi aktualizacjami spowalniać 8 plus? Na jak długie wsparcie mogę liczyć oraz czy wraz z tym wsparciem telefon będzie wydajny jak do tej pory. Dlaczeko 8 plu (ostatecznie 8)? Bo jakoś nie jestem mentalnie gotowy żeby im oddać moją twarz.

iPhone 11


#2 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 08 października 2018 - 08:06

Prawie 900 postów i zadajesz takie podstawowe pytania? iP7 chodzi świetnie. Nawet 6s chodzi bardzo dobrze. Nie sądzę zatem, żeby iOS 13 zabiło iP8, ale gwarancji nikt Ci nie da.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 października 2018 - 08:09

Jak w temacie.
Czy istnieją obawy, że Apple może z kolejnymi aktualizacjami spowalniać 8 plus? Na jak długie wsparcie mogę liczyć oraz czy wraz z tym wsparciem telefon będzie wydajny jak do tej pory. Dlaczeko 8 plu (ostatecznie 8)? Bo jakoś nie jestem mentalnie gotowy żeby im oddać moją twarz.

Telefon miał premierę rok temu więc masz wsparcie na przynajmniej 4 lata jeszcze jeśli polityka wsparcia nie ulegnie zmianie. Co do spowalniania to ja bym na to nie patrzył ponieważ to bardziej zależy od kondycji baterii aniżeli systemu. Weź pod uwagę fakt, że ios 12 daje nowe życie wielu sprzętom ( 5s, 6, 6s, 7) także o spowalnianie to bym się nie martwił. Co do ostatniego pytania to się nie wypowiem bo nie rozumiem pytania. Zastanawiam się też czemu to pytanie skoro jesteś użytkownikiem telefonu patrząc na stopkę, a pytanie jakbyś się dopiero co zastanawiał nad zakupem. 


 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#4 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 października 2018 - 08:10

Z tego co kojarzę dopiero kupiłeś tą 8 plus i już masz jakieś obawy? Wyluzuj, 2 lata spokojnie pośmiga na wysokich obrotach, wątpię żeby Apple w ios 13 nas zaskoczyło jakimiś wodotryskami wymagającymi nie wiadomo jakiej mocy obliczeniowej. 


Użytkownik Regiss edytował ten post 08 października 2018 - 08:11

  • wopo lubi to

iPhone 15 Pro


#5 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 08 października 2018 - 08:47

Wsparcie będzie, jak się obawiasz o spowalnianie systemu, to nie rób aktualizacji iOS, a co do twarzy, to też czekam, aż wypuszczą telefon z TiD pod ekranem. Chociaż wydaje mi się, że i tak mają już twarze wszystkich, którzy robią selfie ;)


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 08 października 2018 - 08:48

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#6 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 08 października 2018 - 10:57

Być może mają, jak ukradli. Dobrowolnie nie oddam.
Wybaczcie, że męczę. A czy o zwykłej 8 można powiedzieć to samo co o plusie? Tak się składa, że wpadły mi w ręce dwa drogie etui Deffence x-doria i szkło hartowane iClara więc tutaj miał bym temat akcesoriów z głowy. Mam tylko wątpliwości co do 2GB ram i chyba 8 nie zrobi zdjęcia z rozmytym tłem.

iPhone 11


#7 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 października 2018 - 11:29

Być może mają, jak ukradli. Dobrowolnie nie oddam.
Wybaczcie, że męczę. A czy o zwykłej 8 można powiedzieć to samo co o plusie? Tak się składa, że wpadły mi w ręce dwa drogie etui Deffence x-doria i szkło hartowane iClara więc tutaj miał bym temat akcesoriów z głowy. Mam tylko wątpliwości co do 2GB ram i chyba 8 nie zrobi zdjęcia z rozmytym tłem.

Ósemka to bardzo dobry sprzęt, miałem i polecam. Tu się nic nie zmienia względem ip8 jeśli chodzi o wsparcie i aktualizacje. Zwykły ip8 nie robi zdjęć z rozmytym tłem ale są do tego aplikacje firm trzecich.
Nie czaję skąd te pytania skoro używasz bądź używałeś 8+
Zadajesz pytania jakbyś dopiero co usłyszał o sprzęcie Apple...:

Użytkownik Arshe edytował ten post 08 października 2018 - 11:30

  • wopo lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych