Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone z Niemiec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 12 października 2018 - 10:36

Kupić zwykłe AC do iPhone graniczy z cudem - od dobrych kilku lat nie ma tej usługi a kupić zafoliowane pudełeczko z kodem w normalnej cenie graniczy z cudem. 



#27 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 12 października 2018 - 11:21

To już inna kwestia ale to prawda Apple do iPhone jakoś postawiło na AC+. W sumie nawet nie wiem kiedy 


Najlepiej kupić Applecare przy kupnie telefonu, później masz tylko 60 dni na dokupienie a aktywację musisz przeprowadzić na infolinii, podczas której prezprowadzają zdalną diagnostykę aktywowanego iphona. Generalnie dwukrotnie dokupiłem na infolinii Applecare - raz rozmawiał Niemiec, a raz koleżanka. Musisz być twardy, nieustępliwy, przełączany do działów starszych specjalistów itd. Nie chcą tego zwyczajnie nam polakom sprzedawać, widzą gdzie aktywowałeś tel. i z jakiej macieżystej sieci korzystasz. Oczywiście połączenie zaczynasz po polsku, ale jak wszystko wyłożysz to i tak lądujesz w niemczech czy irlandii.
Gwarancję bez problemu realizują w Cortlandzie. Pozdrawiam

A online też da radę czy wykryje że AppleID i wszystko nie z tego kraju i ostatecznie nie da się kupić. 

Co do aktywacji. Tę również robiłeś przy udziale zagranicznego supportu czy już z polskim?


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#28 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 października 2018 - 12:50


A online też da radę czy wykryje że AppleID i wszystko nie z tego kraju i ostatecznie nie da się kupić. 

Co do aktywacji. Tę również robiłeś przy udziale zagranicznego supportu czy już z polskim?

Online da radę, nic nie ukryjesz, aktywację zaczniesz na polskiej infolinni a przełączą do kolegów z niemiec czy gdzieś tam, płatność polską kartą kredytową - powodzenia.



#29 maciek24043

maciek24043
  • 12 postów

Napisano 13 października 2018 - 11:22

Rozmawiałem ze znajomym z Cortland i to samo powiedział, że jeśli kupię AC+ w Niemczech to mogę bez problemu aktywować i realizować w PL. Okazało się akurat, że do Xr będzie 20 euro droższe, co da jakieś 680 zł, ale wydaje mi się że i tak warto bo u nas żadne ubezpieczenie mi tego nie da. 



#30 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 14 października 2018 - 19:36

Hmmm z tym ubezpieczeniem to bym tak nie przesadzał. Te które możemy dokupić przy zakupie telefonu w wielu sklepach rzeczywiście są takie sobie. Niemniej da się coś ciekawego znaleźć i to za dużo mniejsze pieniądze. Użytkownik tego forum polecił mi konkretne ubezpieczenie z którego sam korzysta i co więcej raz miał niestety okazje je egzekwować i nie miał problemu.
W przypadku ac+ dostajemy rozszerzona gwarancje co jest plusem. Natomiast przy zbiciu szkła dalej płacimy tylko dużo mniej.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#31 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 16 października 2018 - 09:46

Kristof daj coś więcej nt temat.



#32 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 16 października 2018 - 10:19

PZU ma ciekawą ofertę. Wychodzi coś koło 100 a jak weźmiemy rozszerzenie na cały świat to koło 160. Odezwij się do wiesiek3d. On mi to polecił. Ok sam robi w ubezpieczeniach ale po pierwsze nie jest tutaj od wczoraj żeby żerować na potencjalnych klientach. W dodatku podał mi przykład jak ubezpieczenie w MM które sam miał na Macbooka zrobiło go w ch... i nic nie zwrócili bo powołali się na jakąś klauzulę kurzy coś a to z PZU zadziałało. Do tego przecież na takim jednym ubezpieczeniu kokosów nie zbije więc tym bardziej uważam że nie ma wielkiego parcia na wciskanie byle czego. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#33 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 października 2018 - 12:19

To jest tylko na firmę niestety.

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#34 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 16 października 2018 - 12:45

Sam sobie zrobię facepalm. Pamiętałem ale jak zwykle w najistotniejszym momencie zapomniałem. Sorry wielkie.


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych