Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nadgorliwość w kasowaniu postów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ra74

ra74
  • 88 postów

Napisano 05 października 2018 - 09:16

Mój wątek z pytaniem o możliwość uzyskania faktury za oprogramowanie z app store zostal skasowany z forum Mac - Software -> Programy -> Mac App Store że jakoby zly dzial. Pytanie - teoretyczne, bo już zwątpilem że istnieje pozytywna odpowiedź - w jakim dziale najlepiej bylo by umieścić tego typu zapytanie ? Serio nie widzę lepszego kandydatka

 



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 05 października 2018 - 23:51

Wezwany do tablicy, jestem.
 
Z racji, że księgowość była atrybutem, natomiast Mac-software i App Store akcydensem, sugerowałbym umieszczenie w okolicach "Offtopic"/"Think Different", lecz jeżeli opiekun działu bądź administracja zgodzą się na przywrócenie Twojego posta w miejscu poprzednim, nie mam obiekcji.
 
 
 
 
 
Edit: no i wrócił, voilà!
 
Może i moderackie wilki złe, ale nie zawzięte… mało tego – jakiś uczynny moderator poprawił tytuł i ze trzy błędy interpunkcyjno-gramatyczne. Teraz tylko odpowiedzi życzę :)


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 06 października 2018 - 05:13

Wezwany do tablicy, jestem.

[...]

Edit: no i wrócił, voilà!

Może i moderackie wilki złe, ale nie zawzięte… mało tego – jakiś uczynny moderator poprawił tytuł i ze trzy błędy interpunkcyjno-gramatyczne. Teraz tylko odpowiedzi życzę :)

Ukłon dla Ciebie. Żeby inni moderatorzy też tak potrafili... Ech, rozmarzyłem się.

#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 06 października 2018 - 17:16

Nie dla sławy, jeno potomnym ku rozwadze tom uczynił. Może trochę zaczną pomagać sami sobie i wzajem. "Ech, rozmarzyłem się."  ;) 

 

OK. Skoro temat przywróciłem, ten wątek może zostać zamknięty, jak sądzę.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych