Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes gdzie nie może utworzyć backupu iPhone`a niby z powodu zbyt małej ilości na dysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 SpyKids

SpyKids
  • 165 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 października 2018 - 10:11

Cześć,

Czy któryś z szanownych kolegów miał problem z iTunes gdzie nie może utworzyć backupu iPhone`a niby z powodu zbyt małej ilości na dysku ?

Chcę zrobić backup iPhone 7 w wersji 12.0 - zajęta przestrzeń to połowa ze 128 GB

Niestety za każdym razem dostaje komunikat w iTunes (w wersji 12.8) iż jest za mało miejsca na dysku.

Komputer z macOS High Sierra zachowuje się dosyć dziwnie ponieważ na zmianę pokazuje dostępne miejsce na dysku 160 GB ( 127 do zwolnienia ) a po chwili dostępne 33 GB ), jeżeli wejdziemy w ten mac->pamięć masowa to pokazuje iż jest dostępne 160 GB

DiskWave nie znalazł tak dużego pliku a inne aplikacje do czyszczenia pamięci podręcznej/cach nie dały rady.

Z góry dziękuję za pomoc

#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 02 października 2018 - 10:21

A ile faktycznie jest zajęte? Policz mniej więcej swoje foldery, nie zapomnij o ukrytych Bibliotekach. Jeśli iTunes twierdzi, że nie ma miejsca na archiwizację to raczej tak jest.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#3 SpyKids

SpyKids
  • 165 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 października 2018 - 12:43


Po sprawdzeniu w DiskWave wszystko się zgadza. Powinno być 160 GB.
Po połknięciu prawym na dysku i informacje pokazuje taką samą wartość z tym zastrzeżeniem, że w nawiasie widnieje informacja 127 GB do zwolnienia.

iTunes cały czas pokazuje komunikat o zbyt małej ilości na dysku.
Telefon jak i komputer restartowałem.
Zmieniałem port USB
Zmieniałem nazwę iPhona
Usunąłem poprzedni Backup.

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 października 2018 - 01:01

A zrób to jak człowiek przez du(1) i df(1), a nie jakieś DiskWave na kiju?

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych