Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kabel USB-C - Lightning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 29 września 2018 - 18:34

Hej,

 

Poszukuję kabla do szybkiego ładowania iPhone'a. O ile ładowarkę mam bo podobno nadaje się ta z Macbooków o tyle kabla USB-C - Lightning nie posiadam i zastanawiam się czy jest sposób aby nie kupować go za ponad 100 zł :P Czy możecie polecić jakieś zamienniki oryginałów? Np. to https://www.aliexpre...2852859916.html

 

Słyszałem, że certyfikowanych kabli USB-C - Lightning jest bardzo mało. Myślę czy używanie takiego zamiennika może negatywnie wpłynąć w jakiś sposób na telefon czy jedynie szybkość ładowania. 

 

Dzięki z góry za pomoc! 



#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 29 września 2018 - 20:21

Nie ma kabla z MFI, czyli certyfikatem od Apple innego niż oryginalny za 100 zł. Nie radzę kupować innego, tak możesz uszkodzić telefon. Masz telefon za kupę kasy nie oszczędzaj na kablu. Nie raz już był płacz z powodu uszkodzenia telefonu przez nieoryginalny przewód. Wierz mi nie warto.

iPhone 15 Pro


#3 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 29 września 2018 - 23:03

Masz Apple TV 4k, MacBooka Pro z 2017, iPhone'a i żydzisz na kablu... Zastanawiam się dlaczego.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 29 września 2018 - 23:04

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#4 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 30 września 2018 - 09:16

Dzięki za odpowiedź! 

 

Masz Apple TV 4k, MacBooka Pro z 2017, iPhone'a i żydzisz na kablu... Zastanawiam się dlaczego.

 

A po co przepłacać jeśli na rynku byłyby dobre i subiektywnie oceniając lepiej wyglądające wersje? ;) Kable pasuje mieć pod ręką 2-3, a ponad 3 stówki piechotą nie chodzą. 



#5 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 30 września 2018 - 09:22

A po co przepłacać jeśli na rynku byłyby dobre i subiektywnie oceniając lepiej wyglądające wersje? ;) Kable pasuje mieć pod ręką 2-3, a ponad 3 stówki piechotą nie chodzą. 

No tak, ale wiesz co chodzi piechotą?

 

Ty ze swoim telefonem do serwisu :P Serio, nie warto ryzykować.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#6 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 30 września 2018 - 09:35

Dzięki za odpowiedź!


A po co przepłacać jeśli na rynku byłyby dobre i subiektywnie oceniając lepiej wyglądające wersje? ;) Kable pasuje mieć pod ręką 2-3, a ponad 3 stówki piechotą nie chodzą.


Jakby były ale nie ma. Zwykłe kable lightning mają tańsze i porządne wersje z MFI i sam takich od dawna używam. Ale usbc takich nie ma.

iPhone 15 Pro


#7 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 30 września 2018 - 12:50

Ryzyka nie będzie, zamówione w iSpocie :P 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych