Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak dźwięku powiadomień dla FB, MSG, INSTA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 29 września 2018 - 17:16

Jak w temacie:

Mimo, że mam ustawione dźwięki powiadomień dla aplikacji Facebook, Messenger, Instagram, to dźwięki nie przychodzą. Jedynie jak odblokuję telefon to widzę belki powiadomień.

IMG2194PN_qeqprnn.png


Użytkownik sn4ke edytował ten post 29 września 2018 - 17:18

iPhone 8, MBA


#2 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 29 września 2018 - 17:28

Wyłącz i włącz telefon.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#3 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 29 września 2018 - 17:49

Wyłącz i włącz telefon.

Nie pomaga. Chyba, że dodatkowo gdzieś oprócz "Powiadomienia", ustawia się te dźwięki.

Co do Instagrama to dźwięk powiadomienia dochodzi tylko w przypadku kiedy ktoś do mnie pisze wiadomość na insta, natomiast polubienia czy dodanie do obserwowanych jest bez dźwięku.


Użytkownik sn4ke edytował ten post 29 września 2018 - 18:14

iPhone 8, MBA


#4 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 30 września 2018 - 11:34

U mnie to sie zrobilo po aktualizacji do IOS 11 na iP 7 Plus.

#5 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 30 września 2018 - 15:19

Trochę poczytałem na necie i wychodzi na to, że to bardziej wina samych aplikacji niż systemu, chociaż tego też nie wykluczam, bo znajoma ma to samo na iOS12 a mój to 11.4.1


iPhone 8, MBA


#6 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 30 września 2018 - 21:50

Ja w Facebooku i Instagramie nigdy nie miałem dźwięków powiadomień, ani w iOS 10, 11 ani teraz w 12. W Messengerze natomiast zawsze były. Obstawiam aplikacje, a nie system.


Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#7 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 01 października 2018 - 07:42

Pokombinowałem w ustawieniach apki Facebooka i obecnie przychodzą mi powiadomienia o komentarzach. 


iPhone 8, MBA


#8 konsurf

konsurf
  • 2 postów

Napisano 08 listopada 2018 - 11:45

Mam ten sam problem z Messengerem, brak powiadomień dźwiękowych przy przychodzeniu wiadomości (tylko baner wyskakuje). Restart telefonu nic nie pomógł. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie też nic nie pomogło.

Ktoś z Was ma z tym problem?



#9 Monia1907

Monia1907
  • 1 postów

Napisano 28 grudnia 2018 - 17:11

Witam
Mam również ten sam problem z powiadomieniami, a raczej ich brakiem z messengera - wszystko było ok do czasu aktualizacji systemu do wersji 12.1.2. dziś w nocy
W samych ustawieniach aplikacji i ustawieniach powiadomień jest bez zmian, inne aplikacje z takimi samymi ustawieniami działają i są wyświetlane powiadomienia
Wyłączenie i włączenie telefonu, odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji nie pomogło
Macie jakieś pomysły?

#10 Spiderjo

Spiderjo
  • 3 postów

Napisano 13 stycznia 2019 - 23:18

Również nie dostaje powiadomień od messengera, facebooka, oraz gmaila, a jak już dostanę to z dużym opóźnieniem. Tak więc to jakiś błąd systemu. Dodam, że ten problem zaczął się po aktualizacji do 12.1.2. Obecnie wróciłem do 12.1.1 i problem pozostał. Mam nadzieję, że nadchodzący 12.1.3 to naprawi. 



#11 pomsta1350

pomsta1350
  • 7 postów

Napisano 29 stycznia 2019 - 14:10

Witam
Mam również ten sam problem z powiadomieniami, a raczej ich brakiem z messengera - wszystko było ok do czasu aktualizacji systemu do wersji 12.1.2. dziś w nocy
W samych ustawieniach aplikacji i ustawieniach powiadomień jest bez zmian, inne aplikacje z takimi samymi ustawieniami działają i są wyświetlane powiadomienia
Wyłączenie i włączenie telefonu, odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji nie pomogło
Macie jakieś pomysły?

Mam dokładnie to samo. Od dwóch tygodni mam problem z powiadomieniami w aplikacjach takich jak Messenger, Whatsapp, Snapchat. Chodzi o to, że gdy ktoś wyśle mi wiadomość, to czas, po jakim przyjdzie mi powiadomienie, dochodzi nawet do 10 minut... Gdy mam otwarte okno wiadomości, to normalnie widzę wszystkie wiadomości, ale gdy wygaszę ekran, to nie widzę wtedy powiadomień, jeśli ktoś mi coś napisał. Gdy z kimś piszę i mam otwarte okno rozmowy, to potrafi mi w tle wyskoczyć powiadomienie z wiadomości, którą odczytałem już z 5 minut temu... To jest strasznie drażniące. Dodam, że zaktualizowałem te wszystkie aplikacje, oraz system IOS do najnowszego... Reinstalowałem nawet aplikacje, restartowałem telefon kilka razy, ale nic to nie dało






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych