Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zamiana Samsunga S8+ na iPhone 7 plus czy warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PotCat

PotCat
  • 4 postów

Napisano 25 września 2018 - 20:08

Witam, mam możliwość zamiany swojego Samsunga Galaxy S8+ na iPhone 7 plus. Kupiłem telefon około miesiąc temu, jednak chyba troszkę tęsknię za iOS i ciągle ten iPhone chodzi mi po głowie :P Moje pytanie brzmi czy warto? Oba telefony są w stanie bardzo dobrym jeśli nie idealnym, jedyna różnica to pamięć 64GB w s8+ i 32GB w 7plus jednak nie ma to dla mnie znaczenia gdyż większość plików mam w chmurze OneDrive. Myślę też nad tym aby zbudować w niedługim czasie ekosystem do pracy z używanym macbookiem pro co przemawiało by na korzyść iPhone. Co wy na to drodzy forumowicze?

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)



#2 Maciej Wojciech

Maciej Wojciech
  • 11 postów

Napisano 27 września 2018 - 15:32

Myślę że warto. Z racji pracy miałem okazję bawić się jednym i drugim (zresztą iphone 7 plus mam prywatnie) i nie wyobrażam sobie mieć coś na androidzie. Dużo S8 trafia do nas na serwis aby zrobić im reinstall systemu bo zwyczajnie w świecie zamulają.... Ja bym się zamienił. 



#3 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 28 września 2018 - 06:33

Jeśli faktycznie planujesz kupować Maca, to raczej się opłaca - dla mnie już sam fakt możliwości odbierania połączeń na laptopie, jak i bezproblemowe łączenie z hotspotem za tym przemawiają.

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych