Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skradziony iPhone 7 plus, rose gold, 32GB, Kraków.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Danusia Zając

Danusia Zając
  • 1 postów

Napisano 23 września 2018 - 13:45

Witam serdecznie, piszę tutaj bo już nie wiem co mam robić, dnia 22.09 około godziny 5 rano w Krakowie w okolicach dworca głównego ktoś najprawdopodobniej ukradł mi Iphone 7 plus, rose gold, 32GB... Sprawdzałam find my iphone, jednak telefon jest poza siecią, ktoś po prostu go wyłączył.
Teraz moje pytanie, czy da się go zlokalizować jeśli jest wyłączony? Rozmawiałam z kolegą, który mówi że jest to możliwe tylko niewiele osób to robi, on mógłby mi pomóc ale mieszka prawie 300km ode mnie i niestety na odległość nic się nie da zrobić... Byłam z tą sprawą na policji, przyjęli zgłosznenie, ale wiecie jak to z tą policją bywa... niby powiedział mi Pan na komendzie, że telefony się często udaj znaleźć, o ile ktoś go nie sprzeda na części albo nie wywiezie za granicę... jestem przekonana, że ktoś go ukradł a nie że go zgubiłam, bo bo sprawdzeniu lokalizacji googla widać, że podczas mojego powrotu do domu nagle się urywa podróż jakby ktoś go po prostu zabrał i wyłączył. Mam nadzieję, że są na tym świecie dobrzy ludzie, którzy mają jakieś znajomości i mi pomogą!

Przesyłam też zdjęcia statusu na find my iphone i ostatnią lokalizację.
IMEI: 355346086503222

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych