Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 7 jak zapisać kontakty na komputerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebastian Potoplak

Sebastian Potoplak
  • 5 postów

Napisano 16 września 2018 - 10:01

Witam,

 

próbuje od kilku godzin zapisać kontakty z iphone 7 na komputerze gdyż musze go oddać na gwarancję a z tych kontaktów korzystam cały czas w pracy. Może mi ktoś krok po kroku napisać jak to zrobić?

Jeszcze to samo odnosi się do wiadomości sms, gdyż tam mam też dużo kontaktów zapisanych.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam



#2 fatum11

fatum11
  • 275 postów

Napisano 16 września 2018 - 12:45

Domyślnie synchronizacja kontaktów jest ustawiona, włącz wiadomości i będziesz miał wszystko w icloud.



#3 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 16 września 2018 - 15:00

Na stronie icloud wejdź w kontakty i tam masz eksport do vcard. W tym formacie możesz później użyć w telefonie z andkiem albo za pomocą jakiegoś zewnętrznego programu w Windowsie.

iPhone 15 Pro


#4 Sebastian Potoplak

Sebastian Potoplak
  • 5 postów

Napisano 14 października 2018 - 17:43

Okej. mam te wszystkie kontakty juz w icloud. Wiadomości również zaznaczyłem w iphonie, żeby mi przesyłało do icloud tak jak kontakty czy zdjęcia ale tych wiadomości nadal nie ma w icloud.

 

A po drugie jak zrobić kopie zapasową tego iphona, bo chce go oddac na gwarancje a dadzą mi nowego, żebym miał to samo co w nim później?

 

Pozdrawiam.



#5 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 14 października 2018 - 17:56

Ja robię lokalną kopię zapasową w iTunes. Podłączasz telefon, klikasz ikonkę na górze z lewej strony programu (taka mała, z telefonem) i masz coś w rodzaju ekranu z informacjami podstawowymi o urządzeniu. Na dole tego "ekranu początkowego" masz wtedy opcje zrobienia kopii zapasowej telefonu :).


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#6 Sebastian Potoplak

Sebastian Potoplak
  • 5 postów

Napisano 14 października 2018 - 18:27

OK, fajnie, że pokazaleś mi tą opcje z kopią calego iphona.

Tylko jeszcze jedno pytanie odnoście tego icloud. Dlaczego gdy zaloguje się na komputerze w icloud to nie widzę sms czyli wiadomości, mimo iż w iphonie mam zaznaczone, żeby mi to tam zapisywało jak zdjęcia czy notatki.



#7 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 14 października 2018 - 18:44

Wiadomości się zapisały, ale nie ma do nich dostępu z poziomu icloud. Jak się zalogujesz w nowym telefonie na to konto to zostaną zassane do telefonu i będziesz je miał wszystkie.

Użytkownik Regiss edytował ten post 14 października 2018 - 18:45

iPhone 15 Pro


#8 90hiza

90hiza
  • 2 postów

Napisano 18 października 2018 - 04:31

Zainstaluj darmowe narzędzie AirMore na swoim iPhonie. Zeskanuj kod QR w Internecie, aby podłączyć iPhone'a do komputera. Kliknij kartę "kontakt", aby pobrać kontakty na swój komputer.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych