Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 - co następne po 4 latach z tym telefonem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zwiruss

Zwiruss
  • 2 postów

Napisano 15 września 2018 - 20:22

Cześć,
chciałbym Was, jako ekspertów, poprosić o radę w kwestii wyboru mojego następnego iPhone'a. Moja 6 wiernie mi służyła od kiedy ją kupiłem niedługo po premierze ale, mimo wymiany baterii, zaczyna miewać problemy z wydajnością i po prostu swoje już odpracowała. Odczuwam potrzebę zmiany telefonu. 
I tutaj pojawia się pytanie: na jaki? 
Biorę pod uwagę iPhone'a Xs, X, XR. Na który z nich byście wymienili swoją (hipotetyczną albo i nie ;) )  6? 
Cenowo (jak pewnie wiecie) aktualnie wygląda to tak: 
Xs - 4979zł
X - 4479zł (wiem, że można kupić taniej na allegro [okolice 3800-4000] jednak mam pewne obawy przed kupowaniem z niepewnych źródeł i o to z jakiej dystrybucji pochodzą. Ale może wyprowadzicie mnie z błędu i powiecie, że warto zaryzykować?)
XR - 3729zł

Chciałbym żeby telefon posłużył mi około 3 lat. Uważacie, że dopłata do Xs'a w wysokości 500zł jest uzasadniona? A może XR to jest to czego potrzebuje? Wizualnie przyznam, że bardziej podoba mi się X/Xs od XR ale 1250zł to całkiem spora kwota, którą można oszczędzić. Przed XR'em powstrzymuje mnie nieco słaba rozdzielczość i LCD (jest duża różnica między OLED'em a LCD?) oraz pojedynczy aparat (a może podwójny w X/Xs to bajer i nie zwracać na to kompletnie uwagi?).

Bardzo proszę o pomoc i liczę na owocną dyskusję  :) 
 

 



#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 16 września 2018 - 22:50

8/8 Plus nie rozważasz ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 września 2018 - 06:41

Czy przeszkadza ci rozdzielczość w swojej 6?

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#4 Zwiruss

Zwiruss
  • 2 postów

Napisano 17 września 2018 - 09:06

8/8 Plus nie rozważasz ?

Raczej nie, wolałbym pójść w stronę większego ekranu ale nie kosztem większych gabarytów. Już nawet nad XR'em się zastanawiam czy jego 6,1" to nie będzie zbyt dużo dla mnie.

 

Czy przeszkadza ci rozdzielczość w swojej 6?

 

Raczej nie, powiedziałbym, że jest wystarczająca. Ale nie mam porównania z X'em i jego OLED'em. Chyba muszę się przejść do któregoś ze sklepów i porównać. Bo rozdzielczość w moim poprzednim laptopie też była dla mnie ok, dopóki nie kupiłem MBP z Retiną  :)



#5 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 września 2018 - 09:47

W Xr będzie ta sama co w twojej aktualnej 6;) Ale masz rację, najlepiej porównać na żywo w sklepie.

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych