Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z MB12 - restarty, obciążenie pamięci przez Safarii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 15 września 2018 - 14:31

Witam, 

od ok. 2 tygodni korzystam z AppleTV i od tamtego czasu pojawiają mi się dziwne objawy na MB12 - np. artefakty przy wybudzaniu, informacje że przy przeglądaniu strony naszego forum przeglądarka zbytnio obciąża pamięć...,a nawet restarty przy korzytaniu z AirPlay... Czy faktycznie usługa airplay może wywoływać takie dziwne objawy czy to zbieg okoliczności? Nigdy czegos takiego z moim mackiem nie miałam... natomiast przy instalowaniu AplleTV miałam trochę problem z airplay i pomoc techniczna Appla zaleciła jakoś czynność polegająca rzekomo na systemowym odcięciu zasilania od MB nie wiem jak fachowo to nazwać... czy takie działanie mogło coś uszkodzić? Robiłam diagnostykę (przyciskałam D przy włączaniu MB) i nic nie wykazuje...

 

Macie jakiś pomysł?


Użytkownik a.s edytował ten post 15 września 2018 - 14:32

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#2 fatum11

fatum11
  • 275 postów

Napisano 15 września 2018 - 17:33

Diagnostyka dla użytkownika to taka wersja mini, jeżeli nic nie pomoże nawet po instalacji na nowo systemu ( polecam Mojave ) to do autoryzowanego serwisu bym się udał. Diagnostyka pełna to jakieś 1.5 h ale powinien wykryć wszystko co ewentualnie dolega.



#3 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 15 września 2018 - 20:24

Diagnostyka dla użytkownika to taka wersja mini, jeżeli nic nie pomoże nawet po instalacji na nowo systemu ( polecam Mojave ) to do autoryzowanego serwisu bym się udał. Diagnostyka pełna to jakieś 1.5 h ale powinien wykryć wszystko co ewentualnie dolega.

 no chyba tak zrobię, zainstaluję najpierw Mojave i zobaczymy, ale się martwię :(


MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych