Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Popyt na używane iPhone'y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 31 października 2018 - 08:12

Ja w lutym używanego X-a 256 kupiłem za 3700zł - jak znajde za ok 4000zł XS to myślę że swojego za 3300zł sprzedam. Wiec nadal trzymają cenę. Oczywiście nie dotyczy to zakupu nowego w autoryzacji bo tam po zdjęciu folii i aktywacji już 1500zł w plecy na dzień dobry.

Co do trzymania cen Samsunga to jest duża poprawa świetnie widać po S8 którego Samsung sztucznie winduje w górę dając kilkaset zł bonusu po zakupie. Ale kupując nowego S8 po premierze to dziś też by się mało straciło.

#27 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 31 października 2018 - 09:04

@nie_lubie_jablek, kupiłeś używanego, więc to trochę inna historia. Cena Xa będzie się trzymać dopóki nie wyjdzie kolejna generacja chociaż uważam, że już dzisiaj kwotowo te straty są ogromne. I nigdy nie wiadomo ile będzie kosztował następna. W tej firmie - Sky is the limit! ;) 3 300 PLN mało realne szczególnie jak XS jeszcze spadnie. Po prostu za minimalnie wyższą kwotę można mieć nowego 64 GB, a nie każdy potrzebuje tyle pamięci co Ty masz.

Robię rozeznanie, bo się zastanawiam między Xem, a którymś Galaxy (8 - 9 - jak poczekam to 10) albo czymś od Xiaomi. Cena Galaxy jest świetna, ale ilość RAMu odstrasza. 4 GB na Androidzie i 4 GB na iOSie to nie to samo. Z drugiej strony jestem typem, który nie przepada za wymianą smartona co roku. Szykują się potężne zmiany w przyszłym roku, więc na Xie stracę bardzo dużo, a jeden i drugi ma swoje wady i zalety. Pewnie skończy się na 6S/7 do zabawy i czymś dużym z Androidem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych