Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 7 głosy

Apple Watch Series 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1902 odpowiedzi w tym temacie

#576 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 17 października 2018 - 16:53

ja testowałem w saunie AW3 i było ok nic się z nim nie działo ani nic. Czekam na AW4 i na pewno też w nim będę chodzić do sauny.


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#577 keniutek

keniutek
  • 414 postów
  • Skąd3m

Napisano 17 października 2018 - 17:03

A jaki jest sens chodzenia z zegarkiem do sauny? Skóra powinna "oddychać", kontakt z paskiem średnio przyjemny i zdrowy.
  • freakzz lubi to

#578 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 17 października 2018 - 20:31

Czy ktos z uzytkownikow testowal AW4 w saunie?


Nie wolno używać żadnego. Pod wpływem temperatury może się rozszczelnić. Ale nie moje pieniądze ;)

Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 17 października 2018 - 20:32


#579 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 18 października 2018 - 07:31

niby nie wolno a w saunie byłem nieraz i nic się nie działo :) Zobaczymy jak będzie z AW4 :D nie mam zamiaru się przejmować :)


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#580 relakzstyle

relakzstyle
  • 189 postów

Napisano 18 października 2018 - 08:50

od tego Pana nie kupować aw3 ani 4 , chyba ze napisze w ogloszeniu ze uzywal telefonu nieraz w saunie :D


  • krzysztofsds lubi to

#581 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 19 października 2018 - 07:59

No wlasnie wywalic ponad 2k za AW4 i sciagac zegarek przed sauna to absurd, zwykly chiniol z bateryjka wytrzymuje saune i kapiel w zimnej wodzie.

#582 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 19 października 2018 - 08:06

To odpisz na smsa na tym zwykłym chiniolu.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#583 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 19 października 2018 - 08:43

No wlasnie wywalic ponad 2k za AW4 i sciagac zegarek przed sauna to absurd, zwykly chiniol z bateryjka wytrzymuje saune i kapiel w zimnej wodzie.

 

Ty tak na serio? Do sauny powinno się wchodzić bez żadnej biżuterii i innych ozdobników, wytrzymałość czy cena zegarka nie ma tu nic do rzeczy, tak samo powinno się zdejmować chinola za 50 zł i szwajcara za 30k...



#584 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2018 - 09:01

Nic dodać nic ująć, gość pewnie z tych co do mikrofali wkładają talerz z widelcem...



#585 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 19 października 2018 - 09:16

Liczę, że apple watch zacznie być już dostępny w przyszłym tygodniu. Apple store w berlinie, dreznie czy londynie posiadają już je do odbioru na dziś. W tamtym tygodniu terminy na połowę listopada.


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#586 keniutek

keniutek
  • 414 postów
  • Skąd3m

Napisano 19 października 2018 - 09:38

Liczę, że apple watch zacznie być już dostępny w przyszłym tygodniu. Apple store w berlinie, dreznie czy londynie posiadają już je do odbioru na dziś. W tamtym tygodniu terminy na połowę listopada.

Stacjonarnie, tak... AOS jednak, dalej pokazuje czas wysyłki około miesiąca. Na większy cud w PL, specjalnie bym nie liczył.


Użytkownik keniutek edytował ten post 19 października 2018 - 09:39


#587 disaster3

disaster3
  • 92 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2018 - 12:44

ja zamówiłem, białego Nike+ 44mm w AOS aby się wbić w kolejkę, bo z każdym dniem jak patrzę to o dzień sie wydłuża. Jak trafię go gdzie indziej to zrezygnuje z AOS.


iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone 12 Pro 256GB Pacific blue, iPhone 13 Pro 256GB Sierra blue, iPad Pro 11 256GB silver,


#588 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 października 2018 - 13:31

Ja z doświadczenia wiem, że jak w AOS coś jest dostępne z odległym terminem, to trafić na ten sprzęt u resellerów graniczy z cudem.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#589 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 20 października 2018 - 08:46

AW4 wczoraj do mnie dotarł. To jest klasa zegarek! Ma to sens, wszystko działa i w porównaniu do Android Wear milion aplikacji. Jestem pod wrażeniem. Jutro będę testował aplikacje biegową - fajnie, że w RunClub mogę dodać buty (brak Gel-Kayano 25) i zliczy czas do wymiany. To jest bardzo ważne, bo 700 km i buty do wyrzucenia. Mam 3 pary, wiec zobaczę jak to się sprawdza. Póki co wielki plus.

#590 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 20 października 2018 - 09:36

AW4 wczoraj do mnie dotarł. To jest klasa zegarek! Ma to sens, wszystko działa i w porównaniu do Android Wear milion aplikacji. Jestem pod wrażeniem. Jutro będę testował aplikacje biegową - fajnie, że w RunClub mogę dodać buty (brak Gel-Kayano 25) i zliczy czas do wymiany. To jest bardzo ważne, bo 700 km i buty do wyrzucenia. Mam 3 pary, wiec zobaczę jak to się sprawdza. Póki co wielki plus.



Oo to czekam z niecierpliwością. Jaki kolor zamówiłeś ? Z poprzednich postów kojarzę, ze zdecydowałeś się na wersje z LTE. Ostatnio byłem w Berlinie, ale nie mieli od ręki, wiec czekam jeszcze. Biorę tez z lte, bo prędzej czy później w PL będzie esim, które powinno działać na zegarku zakupionym w DE.

IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#591 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 października 2018 - 09:37

Jeszcze daj znać z jakiego modelu przechodziłeś?;)


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#592 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 20 października 2018 - 10:42

Polar V800 (kombajn treningowy), Huawei Watch 2LTE( wtedy potrzebowałem drugiej karty sim, a nie chciałem porzucać X, ani kupować drugiego telefonu) a teraz na finiszu był Amazfit Stratos - głównie do biegania i analizy. Czekałem od połowy roku na AW4, bo liczyłem, że będzie taki konkret jak rok temu z X i się nie zawiodłem. Było widać to zresztą na konferencji, bo AW4 był w tym roku najważniejszym punktem. Giga plus z home screen z tak duża ilością skrótów, ultra responsywne i szybkie działanie, bardzo dobrze się prezentuje z tym ekranem, a tego obawiałem się najbardziej, bo nie ujmując poprzednikom - było co najwyżej średnio. Ilość aplikacji przytłaczająca w pozywtywnym sensie. Widać, że deweloperzy się mocno przykładają, bo niszowy robot do sprzątania - Neato też jest na AW. Miałem dzis robić wolne od treningów, bo ostatnio za dużo biegałem, ale mocno kusi zegarek, żeby go przetestować :)
Ekran oczywiście klasa światowa - Ci co mają X to dla nich to już jest must have.

Wersja LTE, będzie działała w PL, 44 mm ( jaki on mały! Szok w porównaniu do Stratosa)

Spotify / SoundCloud / Mixcloud lub zapisywanie muzyki na zegarku? Jaka Wasza rada? Korzystam z Jabra Elite Active.

Użytkownik towal edytował ten post 20 października 2018 - 10:59

  • Emej lubi to

#593 memphis21

memphis21
  • 142 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 października 2018 - 20:03

Witajcie.

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś smart zegarka.

Na początku brałęm pod uwagę Gear S3, ale chyba mi juz przeszło. Od niedawna coraz bardzieij skłaniam się w stronę Apple Watcha ze względu na fakt, że mam iPhone X. 

Zastanawiam się tylko czy wybrać 3 czy odrazu 4. Będzie to mój pierwszy zegarek i w zasadzie sam nie wiem czego będę od niego potrzebował poza powiadomieniami z telefonu i ogólną zabawą. AW4 zebiera bardzo pochlebne opinie, ze względu na powiew swieżości. 

Doradzcie mi czy kupować odrazu 4 czy zaoszczedzic pieniazkow i wybrac 3?


Użytkownik memphis21 edytował ten post 20 października 2018 - 21:51

iPhone 13 Pro Max 256gb Sierra Blue ; GARMIN Fenix 6Pro Sapphire , MacBook Air


#594 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 20 października 2018 - 20:47

Witajcie.

Od dłóższego czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś smart zegarka.

Na początku brałęm pod uwagę Gear S3, ale chyba mi juz przeszło. Od niedawna coraz bardzieij skłaniam się w stronę Apple Watcha ze względu na fakt, że mam iPhone X. 

Zastanawiam się tylko czy wybrać 3 czy odrazu 4. Będzie to mój pierwszy zegarek i w zasadzie sam nie wiem czego będę od niego potrzebował poza powiadomieniami z telefonu i ogólną zabawą. AW4 zebiera bardzo pochlebne opinie, ze względu na powiew swieżości. 

Doradzcie mi czy kupować odrazu 4 czy zaoszczedzic pieniazkow i wybrac 3?

 

Cześć,

To jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja skłaniam się ku 4 (chyba zrobie sobie prezent pod choinę). Argumenty jakie przemawiają za 4 to po pierwsze większy wyświetlacz, większy rozmiar (niby nie dużo, ale jednak), ceramiczny tył z szafirowym szkłem (słyszałem że te kompozytowe spody w 3 lubią się rysować - ale nie wiem czy to prawda). Dodatkowo podoba mi się wykorzystanie możliwości większego wyświetlacza w nowych tarczach które są tylko w 4 (narożniki). No i kwestia o której się nie dyskutuje to kwestia gustu, 4 bardziej mi się podoba.

Jednak czy kupić 3 czy 4 to osobiście Ci nie doradzę ponieważ to będzie mój pierwszy AW. Byłem w iSpocie, oglądałem 3 i 4. Wybór padł na 4. Myślę że nie zaszkodzi jak przejdziesz się przymierzyć sobie oba i zobaczyć co myślisz (tak po za kwestiami czysto tech.).


Użytkownik Martinez87 edytował ten post 20 października 2018 - 20:49


#595 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 20 października 2018 - 20:58

Witajcie.
Od dłóższego czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś smart zegarka.
Na początku brałęm pod uwagę Gear S3, ale chyba mi juz przeszło. Od niedawna coraz bardzieij skłaniam się w stronę Apple Watcha ze względu na fakt, że mam iPhone X.
Zastanawiam się tylko czy wybrać 3 czy odrazu 4. Będzie to mój pierwszy zegarek i w zasadzie sam nie wiem czego będę od niego potrzebował poza powiadomieniami z telefonu i ogólną zabawą. AW4 zebiera bardzo pochlebne opinie, ze względu na powiew swieżości.
Doradzcie mi czy kupować odrazu 4 czy zaoszczedzic pieniazkow i wybrac 3?


Zdecydowanie 4! A no i dłuższego pisze się przez „u”. Nie rób wiochy :)
  • Martinez87 i memphis21 lubią to

IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#596 memphis21

memphis21
  • 142 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 października 2018 - 22:04

Zdecydowanie 4! A no i dłuższego pisze się przez „u”. Nie rób wiochy :)

Matko boska faktycznie. Sam nie wierzę w to, że mogłem takiego babola strzelić ;))

Gdzie wykupowaliście swoje egzemplarze? Ja zastanawiam się czy nie zakupić na allegro bo obecnie sa raty 0%. 

Powiedzcie mi ile jeszcze na baterii wytrzymuje AW4?


Użytkownik memphis21 edytował ten post 20 października 2018 - 22:11

iPhone 13 Pro Max 256gb Sierra Blue ; GARMIN Fenix 6Pro Sapphire , MacBook Air


#597 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 października 2018 - 22:25

Nigdzie nie ma teraz AW 4 od ręki (nawet na Allegro w podbitych cenach są pojedyńcze sztuki), najszybciej pewnie AOS za 3-4 tygodnie.

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#598 memphis21

memphis21
  • 142 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 października 2018 - 22:35

A Na Allegro rwidzę, ze jeszcse 45 sztuk jest.

Użytkownik memphis21 edytował ten post 20 października 2018 - 22:36

iPhone 13 Pro Max 256gb Sierra Blue ; GARMIN Fenix 6Pro Sapphire , MacBook Air


#599 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 października 2018 - 06:09

Z jakim czasem wysyłki?

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#600 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 21 października 2018 - 06:38

Co AW3 i 4. Wczoraj odwiedzili mnie znajomi z takimi zegarkami (2 i 3) i przepaść jaka jest między nimi w szybkości działania jest po prostu za duża żeby kupować starszy model. Ja nie używałem wcześniej AW, wiec mi ciężko powiedzieć o starszych generacjach, ale znajomy mówi, że to lekkie nieporozumienie jak to działa. On sam czeka na swojego AW4. Różnica cenowa może jest między nimi spora, ale w moim odczuciu oraz kogoś kto naocznie widzi między nimi różnice - nie warto.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych