Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zwrot kosztów za subskrypcję? Złodziejskie aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 guteksk7

guteksk7
  • 116 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:09

Witam wszystkich!

 

Dzisiaj mojej dziewczynie jakaś aplikacja do sweet selfiaczków pobrała 234zł za tygodniową subskrypcję. Owa złodziejska aplikacja to chyba program do upiększania selfie, według tego co mi mówiła aplikacja wyświetliła jej się po kliknięciu w reklamę z jakieś innej aplikacji. Po instalacji aplikacja zmusiła ją jak twierdzi do kliknięcia - "rozpoczęcie trialu". Trial minął i dzisiaj -234zł z konta, subskrypcję oczywiście anulowała dzisiaj


#2 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:13

Zajrzyjcie w regulamin. Jeśli jest tam napisane, że opłata pobierze się automatycznie po zakończeniu triala, to raczej nic nie możecie zrobić, bo z chwilą używania aplikacji lub rejestracji konta zaakceptowała regulamin. Pewnie jest też coś napisane, że można w dowolnym momencie zakończyć trial (przed pobraniem opłaty). Anulowanie subskrypcji po jej pobraniu raczej nie zwróci wam pieniędzy. Aplikacja pewnie nie jest złodziejska. Po prostu trzeba czytać regulaminy.

 

Jak to wyglądało? Musiała założyć konto? Był jakiś regulamin przy instalowaniu/włączeniu aplikacji?


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 14 sierpnia 2018 - 14:16

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#3 guteksk7

guteksk7
  • 116 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:28

Dzięki za odpowiedź!

 

Konta nie musiała zakładać. twierdzi, że program zapytał ją o rozpoczęcie trialu i go potwierdziła. Co do regulaminu to nie wiem, wróci z pracy to zainstalujemy ją jeszcze raz żeby to sprawdzić. Chyba jednak złodziejska jak w opisie jest $0,99 na tydzień, a pobiera 234zł? 

 

a613aeff89dc.jpg


Użytkownik guteksk7 edytował ten post 14 sierpnia 2018 - 14:34


#4 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:33

Dzięki za odpowiedź!

 

Konta nie musiała zakładać. twierdzi, że program zapytał ją o rozpoczęcie trialu i go potwierdziła. Co do regulaminu to nie wiem, wróci z pracy to zainstalujemy ją jeszcze raz żeby to sprawdzić. Chyba jednak złodziejska jak w opisie jest $0,99 na tydzień, a pobiera 234zł? 

A podzielisz się nazwą aplikacji? Łatwiej by było się rozejrzeć.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#5 guteksk7

guteksk7
  • 116 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:35

wkleiłem obrazek do wcześniejszego posta :)  aplikacja to picco! mi w ogóle jej nie znajduje w appstore szukając w iphonie


Użytkownik guteksk7 edytował ten post 14 sierpnia 2018 - 14:36


#6 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:35

Ja bym to zgłosił do Apple bezpośrednio.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#7 guteksk7

guteksk7
  • 116 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:40

Chyba tak zrobimy, że zadzwoni na infolinie to zgłosić ^_^



#8 mateusxzz

mateusxzz
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:44

Można cofnąć to - https://idmsa.apple....&language=PL-PL

 

Szukacie tej aplikacji, wybieracie opcje "chcę cofnąć zakup" czy coś takiego, w ciągu tygodnia powinnny wrócić pieniądze.



#9 guteksk7

guteksk7
  • 116 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 14:49

Można cofnąć to - https://idmsa.apple....&language=PL-PL

 

Szukacie tej aplikacji, wybieracie opcje "chcę cofnąć zakup" czy coś takiego, w ciągu tygodnia powinnny wrócić pieniądze.

 

ok super dziękuję!



#10 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 16:34

Dzięki za odpowiedź!
 
Konta nie musiała zakładać. twierdzi, że program zapytał ją o rozpoczęcie trialu i go potwierdziła. Co do regulaminu to nie wiem, wróci z pracy to zainstalujemy ją jeszcze raz żeby to sprawdzić. Chyba jednak złodziejska jak w opisie jest $0,99 na tydzień, a pobiera 234zł? 
 

Złodziejski to tu był kurs dolara ;-) Zgłaszaj do Apple...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych