Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4s - gdzie kupić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 07 sierpnia 2018 - 00:28

Witam,
Chcę kupić iPhone 4s z wersją ios 5 lub 6. Wiem, ze telefon jest na chwile obecną „przeżytkiem” ale nie chodzi mi o to by na nim coś robić poza dzwonieniem oraz wartością sentymentalną bo 4 kiedyś miałem i bardzo lubiłem :) jako drugi telefon sprawdzi mi się idealnie. Mam 4s na chwile obecna z wersja 9.3.5 i nie da się z niego korzystać (temat z downgradem już przerobiłem i wiem ze nie da się na moim tel wrócić do ios 6 gdyż fabrycznie telefon miał wyższą wersje i był z 2015r...).

Gdzie mogę kupić na dzień dzisiejszy pewnego IPhone 4s ? Czy sprzedawane są jeszcze nowe ale nie „nowe” telefony tego modelu ? Przejrzałem pobieżnie Allegro, widziałem tam nieco iPhonów ale głównie to z pudełkami zastepczymi co mni zniechęciło... zakup przez ebay to lepsza opcja ? Tam ofert jest więcej, jak się nie naciąć ? Wersje manufactured refubrished dają jakąś gwarancję czegoś ?

Użytkownik michail edytował ten post 07 sierpnia 2018 - 00:32


#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 07 sierpnia 2018 - 22:41

Nowy nieaktywowany iPhone 4s 

 

https://allegro.pl/1...7086974726.html

 

ten będzie miał fabrycznie iOS 6 

 

mają też 8GB tyle że tam już fabrycznie był IOS7 więc byś musiał zrobić sobie downgrade. 

 

Możesz też kupić dowolny model jaki znajdziesz i zrobić sobie downgrade do IOS 6. 



#3 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 05:37

Nie taki dowolny - przykład z mojego komentarza wyżej...

#4 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 19:08

Nie taki dowolny - przykład z mojego komentarza wyżej...

 

Oczywiście że dowolny - coś musiałeś źle robić. 



#5 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 19:12

Ok. Bardzo proszę pomóż mi w takim razie ! Pisałem już na wielu forach i nikt mi nie był w stanie pomoc. Nie mogę zrobić downgrade z 9.3.5 do 6.1.3, tryb dfu, iTunes oczekuje na IPhone zacina się i wisi cały dzień bez postępu na pasku, program 3utools również pokazuje błąd... jeśli się uda nie będę musiał kupować nowego z ios 6 :)

#6 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 sierpnia 2018 - 19:19

Spróbuj od wymiany kabla. Bo często uszkodzony przewód uniemożliwia wgranie softu przez Itunes.

iPhone 15 Pro


#7 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 20:01

Ok. Bardzo proszę pomóż mi w takim razie ! Pisałem już na wielu forach i nikt mi nie był w stanie pomoc. Nie mogę zrobić downgrade z 9.3.5 do 6.1.3, tryb dfu, iTunes oczekuje na IPhone zacina się i wisi cały dzień bez postępu na pasku, program 3utools również pokazuje błąd... jeśli się uda nie będę musiał kupować nowego z ios 6 :)

 

Behind lub odysseus ota nie możesz sobie po prostu wgrać pliku przez DFU . 


  • michail lubi to

#8 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 20:36

Mam dwa kable applowe - prawda nieco obydwa uszkodzone lecz co najmniej jeden (uszkodzona tylko osłonka gumowa) zapewniający stałą i bezproblemową łączność, na zamienniku solidnym tez sprawdzałem - wszystko bez skutku :(
Bardzo proszę o pomoc, odzyskałem nadzieje ze coś się jeszcze da zrobić :D
Jeśli możesz napiszmy lub przez pw o tym jak wrócić do 6

Opisując problem na zagranicznych forach dostałem odpowiedz, w końcu że jest to związane z tym, że mój IPhone 4s jest zbyt nowym modelem (2015) - fabrycznie miał wgrany ios 7 i dlatego nie będzie możliwości cofnięcia się do 6 tym „legalnym” sposobem oraz żadnym jailbrakiem (a taki tez rozważam jeśli miałbym instrukcje krok po korku).

Jeśli faktycznie nie da rady wrócić ostatecznie, sprzedaje ten tel. i kupuje IPhone 4s ze starym iosem bo już znalazłem :) (chociaż wolałbym jednak swój i „pewny” salonowy model z oryginalnymi częściami.

#9 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 21:02

Masz napisane wyżej - albo aplikacja beehind - łatwiejsze działa na windows i ma gui lub odysseus ota pod linux lub mac. Co i jak znajdziesz na forum lub google.



#10 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 08 sierpnia 2018 - 22:35

Oki, dzięki o tym nie słyszałem, jeszcze spróbuje tego spsosobu !

#11 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 09 sierpnia 2018 - 07:31

Oki, dzięki o tym nie słyszałem, jeszcze spróbuje tego spsosobu !

 

Ale nie ma innego sposobu więc mógłbyś 100 różnych 4s kupić i by ci na żadnym nie poszło. 

 

https://github.com/B...master/Releases


Użytkownik nie_lubie_jablek edytował ten post 09 sierpnia 2018 - 07:31


#12 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 09 sierpnia 2018 - 09:25

Ten co mam wstępnie upatrzony ma zainstalowany ios 5 :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych