Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy Iphone 7 to dobra inwestycja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Karol Soja

Karol Soja
  • 2 postów

Napisano 05 sierpnia 2018 - 23:58

Witam mam zamiar jutro sobie pojechać po nowego iphone z sieciowki. Tzw. Ze sklepu który gwarantuje mi oryginalność produktu... Telefon będę brał na raty gdyż lubię tą opcję ( nie muszę się pozbywać odrazu całej kasy tylko biorę sobie na 5 rat :) ) i tu moje pytanie przesiadam się z Xiaomi Mi 5 pod namową moich znajomych posiadaczy telefonów z jabłkiem z tyłu... Nie przesiadam się na IPhony dlatego że Xiaomi jest słabe a tylko ze względu na to iż mam kaprys spróbowania nowej marki dobra a co do pytania to czy polecacie mi IP 128 GB? Znajomymi mi bardzo polecają ta opcje gdyż mówią że 8 się nie różni praktycznie niczym oprócz tyłu który w 8 mi mniej pasuje... Wiadomo różnica nie jest duża ale 300 zawsze będą w kieszeni... Myślę nad wybraniem 7 ale może wy mnie zschecicie ro wyboru 8? Dodam również że szukam ciekawego casu odrazu do tych smartfonów który ochroni telefonu tyłu i z przodu ale Zarazem będzie elegancki. Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi :) pozdrawiam a dodam że jak już kupię ten telefon tk chce mieć go na dobre kilka. Lat :),




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych