Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipad 9,7 2018


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arturo90

Arturo90
  • 252 postów
  • SkądSpain

Napisano 02 sierpnia 2018 - 18:47

Witam.  Zastanawiam sie nad zakupem ipada 2018 ale mam pewne watpliwosci.  Od paru lat uzytkujemy w domu iPada Air 2 ktory dziala naprawde dobrze i niczego mu nie brakuje.  Chcialem zakupic dla siebie nowego iPada 2018 ale z tego co zauwazylem jest grubszy od Air2 co nie stanowi dla mnie jakiegos problemu  ale bardziej martwi mnie wyswietlacz ktory ma tzw duzy "gap" miedzy szklem a ekranem ktore nie sa zespolone jak w air 2.

Brzmi to jak ekrany z przed 10 lat kiedy to wlasnie takie w telefonach byly gdzie podswietlenie potrafilo przeswietlic.

 

Ktos kto posiada nowego ipada moze sie wypowiedziec na ten temat ?


 iPhone X 64GB Space Gray    MacBook Pro 15 Retina 2013 late  iPad Air 2 16GB   


#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 10 sierpnia 2018 - 11:30

Kupiłem Go parę dni temu. Miałem wczesnej Air 2. Nic nie prześwietla, mocniejszy procesor i to czuć jednak. Mi osobiście nie przeszkadza ekran. I do tego działa z Apple Pencil. Pro nie brałem bo mi po prostu nie był potrzebny. Najlepiej idź do sklepu i pomacaj. Ja jestem zadwolony. 


Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 10 sierpnia 2018 - 11:31


#3 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 02 września 2018 - 19:41

Też polecam 2018, jak na sprzęt budżetowy to niesamowicie zasuwa. Dodatkowo na b12 lata jeszcze szybciej niż na 11.
Krzysztofsds, ja tez lubię iPada ale daleko mi do nazywania „Go” Bogiem.

#4 Agntx

Agntx
  • 30 postów
  • SkądPrzemyśl, PL

Napisano 25 września 2018 - 19:35

Podepnę się do tego wątku. W najbliższych dniach chcę kupić nowego iPada 2018 i zastanawiam się, czy nie lepiej zaczekać na najbliższą konferencję Apple'a. W końcu ma ona dotyczyć też iPadów - teoretycznie tych Pro, ale w praktyce może jakimś cudem wydadzą odświeżonego iPada 2018? Co na ten temat myślicie? Za niedługo wysiedzę jajko, bo tak bardzo chcę wymienić wysłużonego iPoda Touch 6G na coś współczesnego ze stajni Apple.



#5 wawpaw

wawpaw
  • 3 postów

Napisano 28 września 2018 - 14:46

Też mogę dodać że od około miesiąca jestem w posiadaniu iPada 2018. Dodam, że jestem bardzo zadowolony, bardzo szybki, bateria przy moim intensywnym korzystaniu filmy etc spokojnie satarcza na 2 dni nawet ponad, obsługuje Apple Pencil z czystmy sumieniem moge go polecić a co do ekranu barwy jak dla mnie bomba :) Mam wersję WiFi ale taka mi starcza w połączeniu z iP SE :)



#6 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 28 września 2018 - 16:45

mocno zastanawiałem się nad tym ipadem 6. generacji dla córki; ośmiolatka stłukła mini 4 którego niedostatecznie zabezpieczyłem, zaś naprawa w serwisie okazała się nieopłacalna. w specyfikacji która byłaby do przyjęcia, znalazłem taki za 1899. jednak za trzy stówy więcej kupiłem na olx 10.5 pro 256 z anglii, zafoliowany z jakiejś wymiany za iphone 7. być może pierwszy raz w moim długim życiu trafiła się okazja, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że tak właśnie kształtują się ceny ipadów:)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych