Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone X dziś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#51 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 10 stycznia 2019 - 14:05

@up: przypominam tylko, że tytuł działu to Jaki sprzęt wybrać z iOS.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#52 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 10 stycznia 2019 - 17:07

Ja dorzucę tylko od siebie, że kilka dni temu stałem przed takim samym wyborem. Ja wybrałem iPhone X. Jedyne co przemawia na plus za Xr to A12 Bionic, ale czy te kilka procent wydajności coś znaczy? Wolę OLED i dwa aparaty.


iPhone 14 Pro Max 128GB

#53 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 10 stycznia 2019 - 21:49

Gdzie kupiłeś i za jakie pieniążki jak można wiedzieć?

#54 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 11 stycznia 2019 - 12:31

Gdzie kupiłeś i za jakie pieniążki jak można wiedzieć?

 

kupowałem netto w PLAY po znajomości za 3,5 tys.


iPhone 14 Pro Max 128GB

#55 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 lutego 2019 - 12:41

Przymierzam się do kupna X ale nie ma ich za wiele na portalach aukcyjnych. Znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/Sh...item=7767649270
Cena wydaje się być super pytanie tylko czy jest to pełnowartościowy produkt czy może iphone złożony z kilku innych?
Ponoć apple wycofał już ten model że swojej sprzedaży dlaczego? Czy X będzie wciąż wspierany najnowszymi aktualizacjami? Jeśli tak to ciekawe jak długo? Przy okazji ile kosztuje np. wymiana wyświetlacza, baterii, plecków? Z góry dziękuję

#56 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 03 lutego 2019 - 13:00

Bierz z normlnego sklepu. Masz na Allegro Redcoon.pl. To autoryzowany sprzedawca. Telefon chodzi bardzo dobrze i długo będzie chodził. 

 

Tyłu się nie wymienia. W autoryzowanym tylko płątna wymiana całego telefonu. Ekran 1430zł


Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 03 lutego 2019 - 13:01


#57 krystek82

krystek82
  • 169 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 13:22

Też jestem zdania że z aukcji podanej wyżej nie ma sensu brać bo można tylko naciąć się i potem bardzo żałować. Albo od autoryzowanego sprzedawcy albo od osoby która wzięła w abo w Play lub Orange. Swoją drogą takich ofert wciąż jest dużo i są niewiele droższe od tej podanej na wspomnianej już aukcji(piszę oczywiście o nowych sztukach).

#58 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 lutego 2019 - 13:43

Prawie 1000zł różnicy to niewiele?

#59 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 14:12

Przymierzam się do kupna X ale nie ma ich za wiele na portalach aukcyjnych. Znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/Sh...item=7767649270
Cena wydaje się być super pytanie tylko czy jest to pełnowartościowy produkt czy może iphone złożony z kilku innych?
Ponoć apple wycofał już ten model że swojej sprzedaży dlaczego? Czy X będzie wciąż wspierany najnowszymi aktualizacjami? Jeśli tak to ciekawe jak długo? Przy okazji ile kosztuje np. wymiana wyświetlacza, baterii, plecków? Z góry dziękuję

 

Przecież to jest telefon używany po wymianie części na chińskie. Przerabiałem to przy 6S - to ta sama bajka. Nie warty nawet 1500 zł. 

 

W Media Expert 3799 brutto. VAT odliczysz i wychodzi 3000. 


Użytkownik iErnest edytował ten post 03 lutego 2019 - 14:12


#60 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 14:18

Jeśli jeśli widzisz w jakiejś aukcji bajki o prezentacji klientom to od razu sobie odpuść bo to nowa bajka zamiast powystawowych. A to cały czas to samo badziewie.
Chcesz zaoszczędzić ? Kupuj jak ja demo, po wymianę serwisowej lub używanego z długa gwarancja lub z UK.
Weź pod uwagę ze na taki składak jak siądzie ekran nie załapiesz się na darmowy program naprawy.

Użytkownik nie_lubie_jablek edytował ten post 03 lutego 2019 - 14:21


#61 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 lutego 2019 - 15:20

Więc chyba sobie daruję X i kupię ONEPLUS 6T. Miałem zamiar kupić iPhona 8 red bo za 2500zł można kupić już nowy egzemplarz ale obawiam się że będzie dla mnie za mały

Użytkownik tomasov edytował ten post 03 lutego 2019 - 15:23


#62 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 15:27

Wrócisz do iPhone'a szybciej niż Ci, którzy wracają od Samsunga.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#63 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 lutego 2019 - 15:32

Dlaczego tak sądzisz? 6T to porządny telefon

#64 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 15:46

Dlaczego tak sądzisz? 6T to porządny telefon

Okej. Kup i daj znać za parę miesięcy czy dalej tak uważasz.

 

Dlaczego ludzie wracają do iPhone'a? Bo jest prosty. Łatwy w obsłudze. Bez zbędnych pierdołów i śmietników w telefonie. Do wszystkiego dostęp jest łatwy, na wyciągnięcie palca.

 

"BO ANDROID WIĘCEJ MOŻE!!!!!" - 80% ludzi, którzy to mówią nie mają pojęcia co tak naprawdę więcej można zrobić na Androidzie w porównaniu do iOS'a. Zakładam, że większość odpowie "MOGĘ ZMIENIĆ DZWONEK NA JAKI CHCĘ", co oczywiście na iPhonie też można zrobić. Najgłośniej krzyczą właśnie Androidowcy, żeby się dowartościować (tak myślę). Serio, nigdy jeszcze nie spotkałem się, żeby to ktoś z iPhonem zaczął temat jechania po Androidowcach (ale to tak nawiasem mówiąc).

 

Używam iPhone'a już kilka lat i kiedy tylko chwytam coś z Androidem do ręki, to czuję się jak na wysypisku śmieci.

 

Nie wiem czym się kierujesz zmieniając telefon, nie wiem dlaczego (zakładam, że zgodnie z podpisem masz iPhone'a 7), ale nie kieruj się ceną. Jeśli chcesz iPhone'a to dozbieraj na tego iPhone'a (albo weź część na raty, cokolwiek), ale nie popełniaj błędu i nie przechodź na Androida tylko dlatego, że jest tani. Po kilku miesiącach będziesz żałować. Na początku z nowym telefonem zawsze wszystko jej "łał". Schody zaczynają się po kilku miesiącach jak Cię telefon zacznie irytować swoim działaniem. Wsparcie na iOS'ie jest według mnie zdecydowanie lepsze.

 

Takie jest moje zdanie.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 03 lutego 2019 - 15:47

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#65 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 16:09

 

Używam iPhone'a już kilka lat i kiedy tylko chwytam coś z Androidem do ręki, to czuję się jak na wysypisku śmieci.

 

Dokładnie.



#66 krystek82

krystek82
  • 169 postów

Napisano 03 lutego 2019 - 23:45

Prawie 1000zł różnicy to niewiele?

Na aukcji, którą podałeś cena 2749 zł, a nowego Iphone X tak jak napisałem od kogoś kto wziął w abo można kupić za 3100-3200(może nawet troszkę taniej jak ktoś będzie miał szczęście). To miałem na myśli pisząc o niewielkiej różnicy choć zdaję sobie sprawę że czasem 400-500 zł robi różnicę. Mimo wszystko wolałbym dołożyć niż kupić ten "sprzęt" z aukcji podanej przez Ciebie.



#67 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 04 lutego 2019 - 11:31

Więc w moim budżecie zostaje chyba tylko iP8

Użytkownik tomasov edytował ten post 04 lutego 2019 - 11:32


#68 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 04 lutego 2019 - 13:00

Szukaj targuj się a kupisz https://allegro.pl/o...la-7821451642 



#69 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 04 lutego 2019 - 13:12

Nieprawidłowy link. Martwi mnie tylko że nie będę mógł pobierać filmów i przegrywać je na pendrive tak jak na Androidzie ale jakoś to przeboleje

#70 michak80

michak80
  • 430 postów
  • SkądKijów ( Ukraina )

Napisano 04 lutego 2019 - 14:47

Dlaczego tak sądzisz? 6T to porządny telefon

 

I ja uważam że to świetny sprzęt. Używam iPhone od modelu 3G. Miałem wszystkie modele (3G, 3GS, 4, 4S ...), Krótko mówiąc jestem fanem telefonów Apple. W tej chwili posiadam X (służbowy) oraz OnePlus 6 (prywatny). I powiem szczerze że OnePlus to świetny sprzęt i jak miałbym teraz stanąć przed wyborem jednego telefonu to mocno bym się zastanowił czy brać Xs czy 6T :) 
Oczywiście nikogo to niczego nie namawiam i jest to tylko moje prywatne zdanie jako użytkownika obu telefonów.   


  • keniutek lubi to

#71 keniutek

keniutek
  • 414 postów
  • Skąd3m

Napisano 05 lutego 2019 - 11:13

^ głos rozsądku na forum Apple... rzadko spotykana sprawa  :)


  • michak80 i makemymind lubią to

#72 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 05 lutego 2019 - 22:45

Aha. Podoba mu się inny telefon, to jest tym mądrym. Jesteśmy na forum Apple, używamy iPhone'ów, więc nie jesteśmy rozsądni, bo bronimy produktu, który używamy.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#73 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 06 lutego 2019 - 08:35

Aha. Podoba mu się inny telefon, to jest tym mądrym. Jesteśmy na forum Apple, używamy iPhone'ów, więc nie jesteśmy rozsądni, bo bronimy produktu, który używamy.

 

Głupoty gadasz. Nikt tu nie ma potrzeby "bronienia" One plusa - to jest bardzo dobry produkt za rozsądne pieniądze i sam się broni :) 

Androidy we flagowych fonach działają dzisiaj bardzo dobrze. Gdyby nie to, że jestem bardzo mocno zakorzeniony w ekosystemie Apple to sam bym na jakiś czas spróbował takiej odskoczni. 

 

Wracając do tematu - mam swojego X od dnia premiery i jestem z niego tak samo zadowolony jak na początku. Nie mam z nim żadnych problemów. Jedyne co mnie czasem wkurza to kiepskie zarządzanie ramem. Jeśli w tym roku Apple nie powali mnie jakimś nowym dizajnem czy niesamowitymi funkcjami to pewnie zostanie u mnie jeszcze do następnego roku.


  • michak80 i keniutek lubią to

iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#74 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 07 lutego 2019 - 10:30

X 256GB z play na gwarancji jeszcze pare dni za 2900zł stan idealny. Opłaca się ?

#75 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 08 lutego 2019 - 15:48

Oglądałem recenzję i ponoć X źle zarządza pamięcią ram ponoć :) chciałbym się dowiedzieć czy wraz z nową aktualizacją został rozwiązany problem z zarządzaniem ramem? Druga sprawa jak wygląda np. sprawa logowania się do aplikacji bankowych? X nie posiada czytnika linii papilarnych zatem czy logowanie odbywa się za pomocą face ID czy po prostu kodem PIN? Z góry dzieki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych