Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adapter USB-C, HDMI, USB Green Cell


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 djrafax

djrafax
  • 81 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 lipca 2018 - 13:41

Cześć wszystkim,

 

kilka dni temu nabyłem przejściówkę/adapter USB-C od  Green Cell: https://swiatbaterii...n-i-innych.html https://www.ceneo.pl...refa-green_cell

 

Przejściówka ma dużo dobry opinii, a pisali też o niej na kilku portalach. Gdziekolwiek nie szukać, to wydawało się, że spełnia swoją rolę w 100%. Po kilku dniach użytkowania z Macbookiem Pro (zakupiony na początku 2018) mogę powiedzieć, że sprzęt za tą cenę, rzeczywiście działa bardzo dobrze. Nie mam gigantycznych wymagań dlatego szukałem czegoś w sensownej kwocie (takie od Apple kosztują po kilkaset złotych, a często trzeba by kupić dwie lub trzy). Ten adapter pozwolił mi na podpięcie monitora (29" 2K) oraz dysku zewnętrznego. Na dodatek cały czas do tej przejściówki mam podpięty zasilacz. Jest leciutka plus jest w kolorze identycznym jak Macbook (Space Grey).

 

Czy ktoś jeszcze miał do czynienia z tym produktem?

 

Jeżeli ktoś miałby dodatkowe pytania to chętnie na odpowiem :)

 

Serdecznie pozdrawiam

Załączone pliki


iPad 3 32GB & iPhone 4S 16GB iOS 6.0

#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 16 lipca 2018 - 13:58

Fajnie fajnie ale o co chodzi? Napisz ten post w temacie dotyczącym przejściówek hubów czy innych urządzeń zewnętrznych a nie zakładasz nowy temat. 


  • djrafax lubi to

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 misiek0990

misiek0990
  • 28 postów

Napisano 17 grudnia 2018 - 01:22

czy hub nadal dobrze się sprawuje? Zastanawiam się nad nim i chciałbym uniknąć niespodzianej typu zrywanie WiFi. Pozdrawiam



#4 djrafax

djrafax
  • 81 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 grudnia 2018 - 10:28

Tak, cały czas z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony. Użytkuję z Macbook PRO 13 Touchbar 2018 + minitor LG UM29UM58 + Logitech G602 + dysk 1TB  :) Nie grzeje się, z Wi-Fi nie mam żadnych problemów.

 

czy hub nadal dobrze się sprawuje? Zastanawiam się nad nim i chciałbym uniknąć niespodzianej typu zrywanie WiFi. Pozdrawiam

 


iPad 3 32GB & iPhone 4S 16GB iOS 6.0

#5 misiek0990

misiek0990
  • 28 postów

Napisano 17 grudnia 2018 - 10:56

Tak, cały czas z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony. Użytkuję z Macbook PRO 13 Touchbar 2018 + minitor LG UM29UM58 + Logitech G602 + dysk 1TB  :) Nie grzeje się, z Wi-Fi nie mam żadnych problemów.

 

dzięki za szybką odpowiedź i pomoc ;) zamawiam


  • djrafax lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych