Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka mag safe 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sortaspacedout

sortaspacedout
  • 4 postów

Napisano 01 lipca 2018 - 11:42

Witajcie, moja ładowarka wygląda jak na zdjęciu, była zaklejona taśmą i wygląda jakby to się troche spaliło, ale nie jestem pewien, myślicie, że da rade ją zakleić taśmą i jeszcze używać? przy zgięciu nie ładowała, jednak wyprostowana normalnie ładuje. 

Ile by kosztowala ewentualna naprawa i czy nie lepiej kupić już nową, oryginalną? z tego co widzę oryginalna nowa 200zł 

proszę o pomoc bo odkąd ją odkleiłem boje się podlączac

Załączone pliki



#2 adrixop95

adrixop95
  • 843 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 01 lipca 2018 - 11:53

Kup nową, oryginalną. Powody: gwarancja, bezpieczeństwo użytkowania i bezpieczeństwo dla sprzętu.


 MBPr 2020 13"

 iPhone 11 128GB |  Pad Air 2019


#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 01 lipca 2018 - 19:45

Witajcie, moja ładowarka wygląda jak na zdjęciu, była zaklejona taśmą i wygląda jakby to się troche spaliło, ale nie jestem pewien, myślicie, że da rade ją zakleić taśmą i jeszcze używać? przy zgięciu nie ładowała, jednak wyprostowana normalnie ładuje. 

Ile by kosztowala ewentualna naprawa i czy nie lepiej kupić już nową, oryginalną? z tego co widzę oryginalna nowa 200zł 

proszę o pomoc bo odkąd ją odkleiłem boje się podlączac

Nowa, oryginalna nie kosztuje 200zł.

Za 200zł. oferowane są g. warte podróbki (najczęściej sprzedawane jako "oryginały" bez opakowania, albo w opakowaniu zastępczym)

 

Dobry markowy zamiennik kosztuje 200-300zł. 


Użytkownik bee3 edytował ten post 01 lipca 2018 - 19:46

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#4 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2018 - 08:59

Witajcie, moja ładowarka wygląda jak na zdjęciu, była zaklejona taśmą i wygląda jakby to się troche spaliło, ale nie jestem pewien, myślicie, że da rade ją zakleić taśmą i jeszcze używać? przy zgięciu nie ładowała, jednak wyprostowana normalnie ładuje. 

Ile by kosztowala ewentualna naprawa i czy nie lepiej kupić już nową, oryginalną? z tego co widzę oryginalna nowa 200zł 

proszę o pomoc bo odkąd ją odkleiłem boje się podlączac

Naprawa może kosztować 100zł. 

A jeżeli chcesz kupić oryginał to zrób to w jakimś Saturnie czy innym sklepie "Nie dla idiotów" w którym na pewno będzie to oryginał, a nie mierna podróbka za 200zł która może wysłać Twój sprzęt w zaświaty.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych