Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari - Biały i pomniejszony pasek wyszukiwania youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hsn83jf6

hsn83jf6
  • 1 postów

Napisano 27 czerwca 2018 - 20:05

Załączony plik  Zrzut ekranu 2018-06-27 o 16.21.37.png   39,08 KB   0 Ilość pobrań

Witam, jestem nowym i zupełnie zielonym użytkownikiem Macbooka Air i systemu Mac OS od wzeszłego piątku czyli dopiero 5 dni. Problem przedstawiony na powyższym zdjęciu wystąpił dzisiaj i nie mam pojęcia jak go rozwiązać, dodam że wcześniej nic takiego nie występowało. Gdy wchodzę na stronę youtube wszystko wygląda normalnie a biały prostokąt pojawia się dopiero po chwili, wyłączenie ciemnego motywu nie rozwiązuje problemu ponieważ napis "szukaj" ciągle staje się mniejszy. W polu wyszukiwania można pisać choć wpisywane znaki nie tam nie pojawiają. Poza tym mam wrażenie, że safari działa i ładuje strony o wiele wolniej niż google chrome na moim starym laptopie z windowsem. Podejrzewam, że to jakiś błąd a nie normalny stan rzeczy ponieważ macbooki uchodzą za bardzo szybkie komputery, a na pewno szybsze od starego laptopa z windows. Możliwe, że wolne ładowanie stron to problem z routerem choć nie występuje on na innych urządzeniach połączonych do sieci. Może ktoś miał już podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych